Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a férjemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a férjemmel? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Én több szexet szeretnék, de ő nem.

1 éve házasodtunk össze, korábban nem volt ilyen gond, mert mindketten másik fősulin tanultunk, külön éltünk, így ha hétvégen találkoztunk, volt hogy naponta többször is együtt voltunk. Én bennn lennék minden nap, de lagálább heti 3-4 alkalommal jó lenne. Bár már ott tartok, heti egy is! Pár hónap után feltűnt, hogy én kezdeményezek állandóan, és mintha nem is kívánná. Gondoltam megvárom, ő is kezdeményezzen, egy hétig semmi, következő alkalommal kettő, majd bele pusztultam. Próbáltam vele megbeszélni, de csak annyit mondott, ő is szeretné többször, semmi baj. Megint én lettem a kezdeményező fél, ugyanaz a helyzet. Másfél, 2 hétig se nyúl hozzám. Átáltunk a havi 2 alkalomra, szerintem már a fogamzásgátlót sem fogom kiíratni, tudom hogy kicsit durván hangzik, de azért a havi 2 alkalomért nem éri meg mérgezni vele magam. Napra pontosan holnap lesz 3 hete, hogy elesett, és meghúzódott a vála. Azóta nincs szex, de szerintem már előtte is meg volt az egy hét, ha nem több. (Már nem is emlékszem rá) Valamelyik nap már nem bírtam, és rámásztam, erre előállt azzal, hogy ne haragudjak, de most nem akar addig szexelni, még helyre nem jön a válla. (Semmi komoly baja nincs, krémet kapott rá, kicsit meghúzódott.) Én már nem bírom tovább. Már a "segíts magadon" megoldást is bevettettem, de az ugye nem olyan.

Már nagyon csúnya gondolatok is megfordultak a fejemben, nagyon szeretem a férjem, tehát el nem hagynám: biztos van egy pasi, aki hasonló helyzetben van, mint én, esetleg összejárhatnánk. Tudom, hogy nem jó, de én már tényleg nem bírom ezt tovább. És nem tudom mi baja lehet, szeretője nincs, szeretni szeret, ebben biztos vagyok. Szexibbnél szexibb cuccokat szereztem be, semmi. És hiába teszem neki szóvá, látom hogy nem is érdekli. Ugyanakkor ha együtt vagyunk, nagyon élvezi. Már alattomos módon minden praktikát bevetettem, szó szerint kinzásig kényeztetem, hátha megjönne a kedve. De nem. Már nem tudom mit csináljak? Ötetem sincs mi baja lehet. Az a legdurvább, hogy még csak 26 évesek vagyunk, mi lesz 10 év múlva?


2010. júl. 14. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szegény te... részvétem.

te mindent megpróbáltál. ötletem sincs, mit lehetne tenni, én nem bírnám ki szex nélkül egy napig sem, főleg ha így kezdeményez egy nő. ha meg még egyéb praktikákat is bevet, akkor aztán... na de nem is gondolok bele, mert még munkahelyemen vagyok :)

2010. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kíván, talán belédunt vagy valami lelki dolog miatt. Beszéld meg vele h menjetek el orvoshoz, többet nem tehetsz. De sztem nem fog segíteni az sem. Keress egy alkalmi partnert, akivel tudsz hosszútávon is szexelni. Vagy hagyd el.
2010. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy vibrit / keress szexpartnert
2010. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ne szeretőt keress, az gusztustalan. hagyd el, nem egyeztek szexuális téren, ennek semmi jövője, boldog házasság ebből már nem lesz.
2010. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnállak amúgy hogy neked ez annyira fáj de szerintem ez neked tényleg rosszul esik
2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom én ebbe beleőrülnék... ez nagyon durva... menjetek el szexuál pszihologushoz...
2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elhagyni nem akarom, mert nagyon szeretem.

Sok barátom volt már, mert a szex jó volt, de egyébként nem jöttünk ki egymással, sokat veszekedtünk. Nem is gondoltam, hogy egyszer találhatok egy ilyen férfit, mint ő. A férjemmel tökéletesen megértjük egymást, leszámítva ezt a nagy gondot. Olyan mintha neki a szex egy sapka lenne. Ha nincs nem baj, de ha van meg szuper, mert nem fázik a füled.

2010. júl. 14. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:
rossz lehet neked
2010. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát...ha nem akarod se elhagyni, se szeretőt...akkor...tudtad h a cannabis sativa a legerősebb afrodiziákum? :):):)
2010. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjednek valami lelki gondja lehet, hogy ennyire nem vágyik a szexre, pedig nagyon fiatal. Az én férjem hasonló korú, rengeteget dolgozik, mégis heti 3-4 alkalom összejön, és ha akarnám, bármikor rá lehetne venni. beszélj vele erről őszintén, mert ilyen korú pasinál ez nem normális. Ne hagyd ezt, ne nyugodj bele, mert akkor örökre így marad, sőt romlani fog.
2010. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!