Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sátánista, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sátánista, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt, és tegnap felmentem hozzá DVDzni és az egész szobája tele volt fordotott keresztekkel démoni szobrokkal meg hasonlokkal, ugy megijedtem el is mennekültem onnan.Most mit tegyek?

16/L


2010. júl. 14. 10:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hát volt már egy két fura kijelentése, de mikor a szobajában voltam akkor döbbentem le.. Azóta megbeszéltük a dolgot és kb kiderült, hogy a zenei stilusát követi csak ezzel :)
2010. júl. 14. 19:37
 12/23 anonim ***** válasza:
Durva rockot hallgat ?
2010. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
amig nem aldoz fel vmi temetoben a satan oltaran, addig nincs gond. utana meg nem mindegy?
2010. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

zenei stílus mi?

Úgy látom te sem tudod mi is az a sátánizmus, ebben élünk kicsinyem, fogd fel és te támogatod...

Remélem majd 40-50 év múlva is támogatjátok a sátánistákat...

2010. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát attól függ ha már ezt mondja hogy bukácsáká bukácsáká és még valami hasonló kántálást akkor vigyázz ja meg mindig nézdd meg van-e nála tőr nehogy feláldozzon El Diablo-nak!
2010. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha mégis sátánista szerintem azzal sincs baj mert ő úgy látja a világot, hogy isten ( ha hisz benne) nem tesz semmit nem javít a helyzeten és a sok szabálya is , de a sátán "lazább" és hagyja hogy úgy éld szabadabban az életed ahogy akarod.Az én barátom sátánista, de mielött összejötünk előte barátok voltunk és tudtam, hogy sátánista.És én is inkább az ő pártját fogom, annak elenéle, hogy a szüleim templomi cuccra kényszeritetek és őt is és a templomban ismertem meg. Ha bízol benne akkor maradj vele szerintem.
2010. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%
hagyd el,különben szex közben meg fog fojtani,és meg fogja enni a lelkedet!higyj nekem!
2010. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
49%
Ha nagyon szereted akkor ne hagyd el! Beszéld meg vele hogy ez neked nem igazán tetszik és hogy kevesebb figyelmet fordítson erre a stílusra meg a zenére és több figyelmet rád! Ha nem hajlandó rá akkor ő nem szeret téged és akkor tényleg gondolkozz el rajta, hogy hogyan tovább, érdemes-e folytatni!
2010. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

22:23

Te aztán liberalista vagy. Hát ilyen szellemben neveljük a gyermekeinket.

Szégyen és gyalázat. Te neked fogalmad nincs a sátánizmusról....


Hirtelen belinkeltem ezeket, hát imádjátok a sátánizmust!!!!!!!! Nyom.tak


http://www.youtube.com/watch?v=K-cyWKKIEbM&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=iwJX4y4FfFE&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=jGSj3jtPdno

2010. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
44%
Mert te aztán tudod mi az a sátánizmus! Youtube videókról mi? Kár volt belinkelni mert ilyen baromságokra szerintem senki nem kíváncsi! Szerintem nagy gáz lehet azzal az illetővel aki sátánista lesz! Én inkább azt tanácsolnám, hogy kerüld el nagy ívben, szerintem úgy jobban jársz!
2010. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!