Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sátánista, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sátánista, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt, és tegnap felmentem hozzá DVDzni és az egész szobája tele volt fordotott keresztekkel démoni szobrokkal meg hasonlokkal, ugy megijedtem el is mennekültem onnan.Most mit tegyek?

16/L


2010. júl. 14. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
hagyd el mig meg nem ol
2010. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
add el neki a lelked XD! vagy hagyd ott vannak normális fiuk is a világon.
2010. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Részben az új világrend jelképei, egy nagyon mocskos zsidó jelképek ezek.

Hagyd el, így is túl sok ilyen van. Ráadásul a világunk is a sátánizmusra épül, megfélemlítenek minket, eltaposnak és szétverik az emberi közösségeket, társadalmakat. Mindez a hatalom megszerzése miatt. Uralkodni akarnak a gólemek felett, leigázni mindazt, ami értékes. A régi értékeket pedig eltüntetni igyekszenek. A világunkat eggyé akarják olvasztani, mikronhippeket akarnak idővel emberekbe ültetni, mi több Amerikában már él ez, itt hazánkban meg már kötelező a kutyákba beültetni ezt. A barátod nem tudja mit jelentenek ezek, vagyis a modern kor szülötte. Ha mégis tudja, akkor egy olyan személy. aki sátánt tiszteli és nem az igazságot, a becsületet, az összetartozást, a szeretetet, no meg az életet. Erről sokat lehetne beszélni. A fordított keresztet a Vatikán előszerettél használja.

[link]

2010. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne menj vissza többé .
2010. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem vall sátánista elveket. Tudod, manapság vannak, akik vámpírb uzik, vannak akik , szóval mindenki talál valamit, amitől úgy érzi, hogy egy közösséghez tartozik, vagy foglalkozhat valamivel. Neked is biztos van valami ilyen hobbid, amit te nem tartasz bénának, de sokan mások annak tartanák.


Azt elképzelem, beléptél, és mint ahogy a B-kategóriás filmekben csinálják a nők, szörnyülködve körbenéztél, sikítottál, a nyakadban lévő aranykereszttel megvédted magad a démonok támadásától, majd elszaladtál :D


Beszélj vele róla.


Őszintén mit gondolsz a dologról?

2010. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
bmeg:D ez ilyen kamaszkori faszom...mond meg neki szakitassz vele ha nem hagyja abba...xDDD ez LOL
2010. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Csak nehogy megidézze Lucifert, mert ő majd akkor erős pistát nyom a s*eggedbe és meg análoz.
2010. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Hát én tuti nem járnék ilyen alakkal.

Szerintem te is jobban tennéd, ha mielőbb otthagynád.

2010. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
sz*rd le, hogy sátánista úgysincs se isten se ördög
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

emiatt nem hagynám el, megbeszélném vele hogy mennyire van mélyen a dologban , ő hogy érzi ezt. Szerintem tedd ezt te is és utána dönts.

De ha egy pár vagytok és sátánista lenne akkor biztosan megmutatkozott volna ez és tudnál róla.

2010. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!