Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS Párom mobiljában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Párom mobiljában találtam az alábbi üzenetet, egy a telefonjában nem nevesített számra küldte ő el. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

"Kicsim nincs pipám! valahogy írj fel! Hívj! köszi"

Ő kért meg, hogy töröljek neki néhány smst mert megtelt, de erről nem kérdeztem meg mi ez. Már van egy egy éves gyerekünk is, eddig nem volt semmi probléma. Szerintetek van valakije?


2010. júl. 14. 09:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy más írta volna ezt az üzenetet helyette, bár az lenne a legjobb, de ha ezt mondaná, nem tudom elhinném e. Eddig 100 % ig megbíztam benne.
2010. júl. 14. 10:38
 12/20 anonim ***** válasza:
de tényleg, lehet hogy csak elkérte egy haverja a telefonját.. velem is előfordul, odaadom valakinek 1-1 sms-re a telefonom, nincs ebben semmi fura.
2010. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1. Miért kell ennyit variálnod, ahelyett hogy tiszta vizet öntesz a pohárba, és beszélnél vele?

2. Mit tagadna rajta, ha ott van az üzenet a telefonjában?

2010. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az ugrik be, hogy alkalmilag dealerkedett. Aztán vmi rüfke füvet akart tőle, és közölte, h azok az idők már elmúltak, v legalábbis neki most épp nincs. xD Vagy hát ugye még lepippantani lehet valakit... :$
2010. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Dealer biztos nem volt, ismerem 14 éve, de nem vagyunk azóta együtt azért. Reménykedem benne, hogy talán kölcsönadta a telefonját valakinek. Rákérdezni még nem akarok, azt lehet később is, ez az sms még nem bizonyít semmit, ha tagad, azért ez az sms nem teljesen egyértelmű, inkább figyelem egy kicsit jobban, csak észreveszem ha van valami. Nem szoktam a telefonját nézegetni, de most muszáj lesz. Aztán lehet elborul a fejem, és este rákérdezek mi ez az sms, de egyenlőre nem ezt tervezem.
2010. júl. 14. 14:55
 16/20 anonim ***** válasza:
biztos füvezik
2010. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem füvezik.
2010. júl. 14. 15:22
 18/20 anonim ***** válasza:
Az anyukáját pl nem szokta igy hivni?XD vagy a nagyanyját?D:
2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Anyukáját sem hívja így, nagyija meg már nem él. Vagy ő írta valami nőnek, vagy kölcsönadta a telefonját. Remélem az utóbbi, de előbb utóbb úgyis kiderül. Az a baj, hogy ennyi alapján még mondhat bármit, nincs elég bizonyitékom rá ha nem mond igazat. Ha pedig ennyivel előállok és tagad, akkor gondolom még óvatosabb lesz, pedig ha van valakije, akkor azt tudni akarom, hogy tisztán lássak.
2010. júl. 14. 16:49
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg füvezik!:D
2010. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!