Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A másik telefonjában, számítóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik telefonjában, számítógépében "turkálás"?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy kapcsolatban van e joga az egyiknek bele nézni a másik személyes dolgai közé?Ha nincs akkor miért nincs?Kort és nemet is kérek szépen..Köszi
2011. máj. 9. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs, mert az az illető személyes tulajdona. Gondolj bele, hogy te sem örülnél, ha más a dolgaid között kutakodna.
2011. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem van joga
2011. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem zavarna mert nincs mit rejtegetnem..Tiszteletben tartom hogy ő ezt nem viseli el, de nem értem..
2011. máj. 9. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ez most társ kapcsolat, vagy birtoklási viszony?

2011. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem örülnék neki, ha titokban nézegetné a dolgaimat. Már csak azért is, mert lehet hogy egy baráti sms-t egy fiútól félreértene, és fölösleges vita, konfliktus lenne a vége, pedig mondjuk azzal a sráccal mindketten tudjuk, hogy viccből írjuk, vagy más jelentése van mint amire ő gondol, stb. Ha megbízol a másikban, akkor nem kell utána nyomozni. De pl nem küldöm ki a szobából, ha megnézem az e-mailjeimet. Nincs rejtegetni valóm, de azért ha megtudnám, hogy a hátam mögött csinál ilyeneket, akkor biztos azt gondolnám, hogy nem bízik bennem. 21 l
2011. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Társ..Mindenképp..Csak mi van abba a telefonba ami ilyen titkos.?.Miért van az hogy engem nem zavarna??
2011. máj. 9. 20:52
 7/15 anonim válasza:
HÁt jah, annyira énse örülnék neki, mert ha már egy másik fiutol van sms-em(oszt. társ, közeli haver) rögtön az jön, h "kikkel kavarsz drágám", szal sztem, annyira nincs, am 15 L vok
2011. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy féltékeny = szeret. Beszéld meg vele a dolgokat, hogy nincs mitől tartania. Ha kételkedik, bizonyítsd be neki.
2011. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én együtt élek a párommal, de nálunk ez korábban sem volt téma. Tudom minden jelszavát, és kódját...stb, de nem nézegetem, csak ha vmit akarok, pl egyszer kitöröltem egy mailt amit én írtam, mert aktualitását vesztette. Megnéztem h elolvasta-e, nem úh kitöröltem. De pl a telóját felveszem ha csörög, ő is az enyémet, aztán ideadja v átveszi az üzen etet. Lehet h ezek a dolgok úgymond magánügyek de ha vki nagyon titkolózik az mindig gyanús. Én azt mondom, ha nincs rejtegetni valód, nem gáz, ha meg van ne légy olyan hülye h pl megtartod az sms-eket, maileket, meg amúgyis mennyi időbe telik új mail címet csinálni??? Szóval sosem értettem a nagy titkolózást
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22/L voltam
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!