Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS Párom mobiljában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Párom mobiljában találtam az alábbi üzenetet, egy a telefonjában nem nevesített számra küldte ő el. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

"Kicsim nincs pipám! valahogy írj fel! Hívj! köszi"

Ő kért meg, hogy töröljek neki néhány smst mert megtelt, de erről nem kérdeztem meg mi ez. Már van egy egy éves gyerekünk is, eddig nem volt semmi probléma. Szerintetek van valakije?


2010. júl. 14. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van testvére?(ha van lehet hogy neki írta)
2010. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb ha megkérdezed. Én párom is talált már így sms-t a telefonomba, nem volt nevesítve a szám mert előtte arról hívott fel barátnőm, hogy az az új száma. Én pl. a jó barátnőimnek is írom, hogy kicsim, drágám, baby... szóval nem kell elhamarkodottan ítélni. Úgyis észreveszed ha kamu választ ad. Csak kérdezd meg mi volt az mert furcsának találtad.
2010. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy szándékosan akarta felhívni a figyelmed az sms-re. Én rákérdeznék.
2010. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ajjjj a helyett, hogy megkérdezted volna, most itt rágod a kefét?? KÉRDEZZ RÁ!
2010. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nincs testvére, és senkit nem szokott kicsimnek hívni, csak néha engem. A szám sajnos titkos, így nem tudom kié. Próbáltam hívni, de nem veszi fel. Szerintem nem a figyelmemet akarta felhívni, inkább benne felejtette ezt a számot. A szám nincs névvel elmentve a telefonjába, így gondolom titkolja valamiért. Ha rákérdeznék biztos tagadná, ha van is valami. Próbálok még várni, és figyelek, hátha kiderül valami biztosabb.
2010. júl. 14. 10:16
 6/20 A kérdező kommentje:
És persze nem is "pipázik". Csak tudnám mit jelent ez. most dolgozni van estig, én meg itthon a gyerekkel, de tiszta ideg vagyok.
2010. júl. 14. 10:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pipáról az jutott az eszmbe amit fel kell írni, hogy az asztmások a inhaláló gyógyszert gyakran pipának hívják, és ugye az csak receptre kapható. Nos ha van egy haverja, vagy munkatársa vagy bárki, aki asztmás, és szüksége volt rá sűrgősen, de a telefonján nem volt pénz, akkor nem elképzelhető h neki írt esetleg, hogy valahogy oldja meg neki a gyógyszer feliratást??? Én elsőre erre gondoltam volna, de csak azért mert az én telefonomról is küldtek már hasonló smst. :) De amúgy meg kérdezz rá! :)
2010. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mármint a barátnőjének írt a munkatárs/akárki, nem a párod. :)
2010. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy na és ő?
2010. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát ilyen eszembe se jutott volna, amit a 10.22 es írt, de senki nem használ ilyen inhalálótaz ismerősök közül. 33 évesek vagyunk mindketten. Ha rákérdezek úgyis tagadna, bár a megcsalós oldalát nem ismerem, mert eddig nem volt ilyen. A párom írt sms t a saját telefonjáról egy ismeretlen telefonszámra.
2010. júl. 14. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!