Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy ne hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne hagyjon el? (lent)

Figyelt kérdés
a szitu: szeret engem,szerelmes belém,de a bunkó stílusom miatt és hogy nem vagyunk mindig felhőtlenül happyk(van maikor csak tv zünk)szal ettől úgy érzi h nem vagyok boldog,és ő se az ettől:S szeretne velem lenni,de változtatnom kell a viselkedésemen,de már több esélyt nem akar adni..hogyan tudnám kikönyörögni azt az esélyt?
2010. júl. 14. 00:24
 1/6 Seraph ***** válasza:
Kezdd el neki megmutatni. Mutass valamit hitelben. Kezdetnek mondjuk menjetek el valahová.
2010. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele őszintén. Elmondod hogy barom vagy és ne haragudjon és hogy nagyon szereted és vele érzed csak boldogak magad, még ha nem is csináltok semmit, mégis örülsz, hogy veled van és nem akarod elveszteni, de tudod, hogy ez így nem mehet tovább, szóval még egyszer utoljára próbáljátok meg.

Aztán ne k*rd el:)

2010. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 andybunny ***** válasza:

1. Legyél kicsit nyálasabb. udvarolj neki meg ilyenek Legyél gyengéd stb.

2. Keress olyan csajt aki a férfias pasikra bukik, az én párom is ilyen, de én imádom:D

2010. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már elmagyaráztam neki hogy ő am nidenem de nem akarja felfogni...szerinte ő jobban szeret engem mint né őt,és kezd ettől boldogtalan lenni...most messze van tőlem,de csütörtökön valószínű h tudunk beszélni..akkor szeretném megkérni hogy adjon egy utolsó esélyt,de most a telefonban is azt mondta h úgyse jönne össze...egyszerűen meghalnék ha elhagyna...
2010. júl. 14. 00:29
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy csaj vok...csak egy ritka hülye féle :S :S
2010. júl. 14. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már így méricskéli a szeretetet, akkor inkább ne halj bele, ha integetni kell neki.
2010. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!