Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom? :' (

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én se :(

Vagdossuk fel az ereinket...

2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit nem tudsz?
2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már nem tudod.. ='(

(gyerekek, kééérdés volt, válaszoljunk rá.. ;) )

2010. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
aaaa
2010. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Már nem:'(
2010. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj egyszerű: veszel be viagrát
2010. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi nem írta ki a többit



A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt de már teljesen kikészültem idegileg :'( Ha van egy buli mindíg azt mondja, hogy nem megy közben meg mégis csak elmegy és engem soha nem visz magával! Most új munkahelye van és van ott egy lány aki eléggé k.vásan néz ki úgyértem az a lány aki bejön általába a pasiknak a barátom azt mondta hogy őt nem érdekli meg hogy nem is lesz a munkatársa csak egy napot dolgoztak együtt de mégis fent van neki msn-en... :( Sokszor mondja, hogy szeret meg amikor velem van akkor úgy is érzem de van olyan hogy egész nap nem veszi fel nekem a telefont meg hogy ki van kapcsolva :'( Ő soha nem hív engem :'( Sokszor hazudik :( Most is elment bulizni de közben azt mondta hogy megy aludni :'( nagyon félek, hogy megcsal vagy valami hasonló még csak 16 éves vagyok de nagyon szeretem és úgy érzem, hogy le tudnám élni vele az életemet :'( Ő is sokszor mondja, hogy mindennél jobban szeret és, hogy neki már nem kell más de nem tudom, hogy akkor miért csinálja ezt velem :'( pedig már sokszor a tudtára adtam, hogy mennyire rosszul esik ez nekem :'( de hiába :'( úgy érzem, hogy nem bírom már sokáig :( egyébként is az a lelkizős tipus vagyok ha veszekedünk és én elkezdek sírni akkor mindíg én érzem magam rosszul és nekem van bűntudatom, hogy veszekszünk m,ég akkor is ha ő miatta veszekszünk :( légyszi segítsetek :( Csak normális válaszokat szeretnék :( köszönöm :(

2010. júl. 13. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is hanyagolhatnád ezt a sok smile-t mert idegesit. Másrészt ha megcsal akkor nem tudsz mit tenni. Ha te kellesz neki veled marad, ha pedig nem, akkor a fejedre is állhatsz akkor sem.

17L

2010. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
úristen, nem veszem a fáradtságot hogy végigolvassam
2010. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hazudik?.nem veszi fel a telefont vagy ki van kapcsolva?.nem hív fel?.nem visz magával a bulikba?.HAZUDIK????...szerintem ennél többet érsz...ha meg nagyon szeret akkor jelen helyzetben kicsit hanyagol.tegyél ellene mondjuk ne hívd egy darabig...menj te is bulizni! jah és ha hívna ne vedd fel egyszerre a telefont. ha kicsit megmozgatja magát a jobb ügy érdekében azt mondom tényleg érdekled és valószínű kicsit negatívan látod az egészet..ha nem hív szerintem 2-3 hét után töröld a névjegyzékből...mert akkor ennél jobbat érdemelsz.!!
2010. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!