Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti leállítjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti leállítjátok a párotokra nyomuló csajokat, vagy ráhagyjátok a párotokra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én leállítom..csak a pasimnak bejönnek:(
2010. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én általában megmondom a páromnak, hogy állítsa le a csajt. Amit mindig meg is tesz, szóval nem szükséges sosem a közreműködésem. :)
2010. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
és mikor jön el az a pont hogy szóltok hogy állítsa le a csajt?mert én most észrevettem hogy egy lány nagyon nyomul,semmilyen más fiúnak nem ír szivecskéket meg puszikákat,csak az én barátomnak...meg a stílus ahogy ír neki...pfujj
2010. júl. 13. 20:23
 4/21 anonim ***** válasza:
Én ráhagyom a barátomra.Bár biztos van az a pont,amikor kezembe venném az irányítást.Mi nem régóta vagyunk együtt és azóta a volt barátnője hívta,hogy menjenek barátokkal nyaralni,meg több lány is ír neki.De ez engem nem zavar,mert a barátom elmeséli,szóval nem hiszem,hogy félnem kellene.Pedig ez is nyomulás.Nyomuljanak csak,ha téged akar a barátod!:D
2010. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen,igazad van,tudom hogy engem szeret:) csak engem felbosszant hogy nyilvánosan,közösségi oldalakon haldoklanak érte :D hát ki van írva hogy én vagyok a barátnője könyörgöm!:D
2010. júl. 13. 20:28
 6/21 anonim ***** válasza:
Jó,de mindig lesznek ilyen nyomulós fruskák,akiknek nem számít semmi.Ne érdekeljen.Pláne,ha kint van neki,hogy te vagy a barátnője,akkor nem hiszem,hogy mástól akarna valamit.Max. kérdezd meg a barátodtól,de kedvesen,hogy miért írogat az a csaj neki szívecskéket...
2010. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tudom ki a csaj,de ilyen szakadt ribi am :D semmi stílusa,és észrevettem hogy csak az én barátomnak írkál ilyen stílusban...drágámnak le se esett hogy a lány akarhat valamit,nem foglalkozik vele.de én megőrülök :D
2010. júl. 13. 20:34
 8/21 A kérdező kommentje:
ja és ha van kedved,dumcsizhatnánk,szimpi vagy:)
2010. júl. 13. 20:34
 9/21 anonim ***** válasza:

a drágád biztos nagyon szerelmes,le se sz*rja,hogy írogat neki a csaj.Akkor minden jó!:)

Kedves vagy,hogy szimpinek találsz.:)

Hány éves vagy?Honnan?Aztán akár lehet msn is!:)

2010. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább nevessetek rajta a barátoddal együtt:Desetleg irogass neki poénból a barátod nevében.Az eszem elszalad az ilyen pics@któl.De ezzel is csak magukat járatják le,hogy más pasijára hajtanak:)
2010. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!