Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 2 évig voltunk együtt,nemrég szakítottunk még a nyár elején úgy május körül.Szakítás után persze "haragban" voltunk egy hétig kb.Aztán ő kihívogatott,hogy menjek ki hozzá beszélgessünk,fagyizzunk stb..mindig kért tőlem puszit,mintha együtt lennénk még megis csókolt,kézenfogva fagyiztunk a városban..Aztán már kevesebbet találkoztunk,csak puszit kért az arcára,olyanok voltunk mint két barát.Most pedig pár hétig már nemis találkoztunk,MSN-en sem beszéltünk csak annyit hogy mizu,stb..De megint többször felhozta hogy legyünk e együtt,menjek ki hozzá,csókolózzunk..:/nemet mondtam.Aztán v.melyik nap úgyvolt hogy átmegyek a barátnőmhöz a közeli városba,és ő levisz az állomásra kocsival,ha adok neki puszit.:/Elfogadtam,levitt,de nem éreztem vmi túl jól magam..kérte az arcára a puszit.Adtam és utána mondta hogy öleljem meg,meg hogy csókolózzunk már.A lényeg az egészbe hogy megint smároltunk:S Aztán ő ugye hazament,MSN is írt és ennyi semmi érdekes.Csak az lenne a kérdésem hogy ez szerintetek miért van?Nem tud tőlem elszakadni?Vagy "nincs kivel smárolnia?" :D ez elég viccesen hangzik de olyan mintha nem venné úgy a dolgokat,hogy MI MÁR NEM VAGYUNK EGYÜTT ÉS EZT NEM LEHET CSINÁLNI.
2010. júl. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sem tudsz tőle elszakadni, ha mindig hagyod neki hogy ezeket csinálja. Ezekhez két ember kell és a volt barátod mellett te vagy a másik.
2010. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,de én már úgy érzem,hogy nem szeretem.Amikor nem találkoztunk kb két hétig akkor sem hiányzott,bár az igaz hogy 2 év hosszú idő főleg elsőre..És kötődök még kicsit hozzá,de nem akarok tőle semmit.Viszont haragot sem akarok.És amikor így lép felém,megsajnálom és belemegyek..:S
2010. júl. 13. 20:26
 3/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem íróhoz :DD..és még annyit hozzáfűznék,hogy én is jártam már így.Pontosan így.A végén kiderült,hogy csak szórakozott velem.Szerintem hagyd a fenébe.Tudom,h. úgysem fogadod el ezt a tanácsot,mert nehéz elszakadni tőle,de hallgass rám. ;)
2010. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van:)köszönöm és megfogadom a tanácsodat:)
2010. júl. 13. 20:36
 5/7 A kérdező kommentje:
azért még jöhetnek a vélemények,tanácsok,tapasztalatok:D
2010. júl. 13. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor velem ezt csinálta egy fiú ( akivel még sosem jártam) annak én örültem.Mármint azért engedtem neki, mert nekem ő volt a ,,kiszemelt".Az ölébe ültetett, puszi..aztán elhívott h ketten legyünk és megcsókolt.Napokig mondogattam a bnőimnek h de jó lenne ha megkérdezné h járunk e... aztán kiderült h ő már úgy tudja h járunk xD a vége azlett h csak ,,játszani" kellettem neki :/ a tanulság ebből pedig az, h ilyenkor csak átba*nak, hagyd a fenébe, mert lehet h a hátad mögött már minden beszélgetésében az a téma h mien naiv vagy...ne dőlj be ennek, ha szeretne / akarna tőled valamit, akkor tisztel annyira h leüljön megbeszélni veled :S
2010. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon szépen fogalmaztad meg ezt az egészet:)Köszönöm a válaszod:)
2010. júl. 13. 23:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!