Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A ti párotok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti párotok mennyit beszél a kocsikról?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire kocsifüggő? És ha nagyon sokat az zavar titeket?
2010. júl. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom kamion őrült és nem elég h szereti őket még makettból is megcsinálja mind és mindig kamionostalálkozóra rájunk, na meg mi is kellett hogy szervezzünk egyet. Eleinte zavart, de mostmár megszoktam és én is összeraktam egy Mercedes Benz kamion makettet. Nálunk kétóránként előjön valami kamionos dolog...uh a kocsival meg a dumával még meg is vagy áldva. Nálunk minden tele van kamionos poszterekkel, makettokkal, képekkel, csomó kamionos ismerősünk van, na meg már CB a kocsiba és jövőre jön egy igazi kamion is az udvarba...szal..
2010. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hálistennek nem kocsifüggő. nem bírom, ha valaki kocsikról pofázik... az én barátom inkább a fociról beszél, meg politikáról, én meg a lovakról, így megvagyunk :P

soha többet kocsimániás pasit. egyszerűen nem értem, miről beszél o.O

2010. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én pasim is kocsimániás :D Imádom mikor a kocsikról dumál a felét nem értem, de olyan jó hallgatni h ennyit tud róluk. Am csak azért írtam ki ezt a kérdést mert kiváncsi voltam ki hogy áll ehhez a témához, mert sok csaj utálja a sok kocsis dolgot. De sztem a barátomat nem nagyon érdekli hogy én szeretem xD Hát majd meg tudja ... :D
2010. júl. 13. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
az én pasim is imádja, főleg az audi, volvo-t. volt is neki egy, de el kellett adnia, mert lett egy céges autó, így felesleges lett. de nagyon sajnálta. a hasznaltauto.hu-t napi rendszerességgel nézi, mindennap reggel és este. szóval nagyon kocsi mániás. nem állandóan beszél róla, csak néha. én elvagyok. meghallgatom, de nem vagyok beleőrülve a kocsikba.
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lány létemre én is szeretem a kocsikat, úgyhogy lenne egy közös témánk legalább. :D De ugyanúgy el tok beszélgetni egy fiúval a fociról vagy a politikáról. Amihez nem naon értek, azok a motorok, de mihelyt elvisz egy körre, biztos azt is megszeretem. :D

Egyébként sok kocsimániás pasim volt, de nem volt gond belőle. Legalább volt saját kocsijuk és jól is vezettek, az ilyen pasikkal jó elmenni ide-oda. :)

2010. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval te csak azért szereted az olyan pasikat mert volt alattad kocsi amiben cippelnek??? Mert így tűnik, nah az ijet utálom. Én nekem úgyis tökéletes a pasi ha nincs kocsija, van nekem két lábam ....
2010. júl. 13. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Hálaistennek az én barátom sosem beszél az autókról:) de biztos többet tud mint én róluk. Nem bírom az olyan pasikat,akiknek nincs más témájuk,csak a kocsi meg a motor.Pláne úgy,hogy nincs is kocsijuk v motorjuk!XD..

Akik meg elég gazdagok ahhoz,hogy ne 20 éves kocsijuk legyen fiatalkoruk ellenére,azok meg nem a kocsikról beszélnek.Legalábbis én így látom:) 23N.

2010. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat, pedig nagyon szereti a kocsikat. Legalábbis számomra nem tűnik soknak :) Lehet más nő annak tartaná
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!