Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb 3 napja szaítottunk egy éves kapcsolat után ciki lenne ha ezt megtenném még?

Figyelt kérdés
Szóval nem keres meg semmi úgynézki részéről tényleg vége de én szenvedek és úgy érzem elkell neki mondanom ,hogy szeretem arra gondoltam telefonon felhívom és csak ennyit mondok:" szeretlek és nem érdekel ha te már nem de ezt tudnod kellett" aztán hagynám...
2010. júl. 13. 12:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

ha meg msn-en dobott, akkor miről beszélünk ???

Nem tudom, de nekem msn-n az egy személytelen dolog, arra szolgál, hogy messze élő ismerősökkel, barátokkal, családtagokkal tartsam a kapcsolatot , egy felszínes "dolog"!!!

Aki így szakít, az egy gerinctelen és annyit nem érdemel, hogy rágondolj !

Lehet ez most a divat, de ha nem érdemel egy kapcsolat egy húsvér ember annyit, hogy személyesen elé álljon a másik fél és közölje hogy vége , akkor minek volt vele ?

Nálam ez kb olyan, hogy az ilyen embernek nem adtam volna mást, nem érdemel mást, mint msn szexet !!!!!!:S

Szánalmas ez az email-ben és msn -en való szakítás !!!

2010. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
jah már nem aktuális a kérdés mert túlléptem rajta kiderült ,hogy 1 hónapja is megcsalt szóval nem vesztettem sokat..fiatal vagyok(16 éves) van sok fiú a földön és mint kiderült pár igaz barátom akik mellettem voltak már megvagyok :)
2010. júl. 15. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!