Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb 3 napja szaítottunk egy éves kapcsolat után ciki lenne ha ezt megtenném még?

Figyelt kérdés
Szóval nem keres meg semmi úgynézki részéről tényleg vége de én szenvedek és úgy érzem elkell neki mondanom ,hogy szeretem arra gondoltam telefonon felhívom és csak ennyit mondok:" szeretlek és nem érdekel ha te már nem de ezt tudnod kellett" aztán hagynám...
2010. júl. 13. 12:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
tegnap összefutottunk véletlen és én nevettem a haverjaimmal meg minden ő meg csak nézett olyan semmilyenen
2010. júl. 13. 13:06
 22/32 A kérdező kommentje:
amúgy én ébreszteném mert alszik
2010. júl. 13. 13:08
 23/32 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! bocsáss meg előre is ha nem olyan dolgokat fogok írni amiket hallani szeretnél, de ez az egész abszurd!

Egészen biztos vagyok benne, hogy te ezt a pasit nem szereted! A szerelem gondolatát, a kötődést az összetartozás érzését szereted. Abból amit írtál, hogy "Felhívom, 'szeretlek', lerakom" számomra az jön le, hogy csak azért akarod közölni vele ezt a dolgot, hogy lelkiismeret furdalást okozz neki! másképp fogalmazok, azért akarod neki ezt elmondani és esélyt sem hagyni a reagálásra, mert bántani akarod amiért szétszedte a kis ideálisnak gondolt világodat! Ha szeretnéd nem akarnád bántani! Ha ő lépett ki, akkor változtatni úgysem tudsz ezen. Ha ilyen módon zaklatod, azzal csak szánalmassá teszed magad és ez nem büszkeség kérdése!

Üdv


F/28

2010. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:

F/28 Így van! Ha esetleg akar még valamit tőled, csak valami olyasmi okból szakított hogy pl próbára tegyen vagy ilyesmi akkor, meg egyébként is jobb ha hagyod. Ha nem hagyod békén menekülni fog előled. Ha szeret még és te nem foglalkozol vele akkor hidd el ő fog megkeresni!

Ez így van mióta világ a világ!! Kár túl ragozni.

2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
igazából azért mert nem akarom elhinni ,hogy elengedett pár napja azt mondta nekem ,hogy nem tudna elszakadni tőlem mert annyira szeret ennyi idő alatt ez nem változhatmeg
2010. júl. 13. 13:17
 26/32 anonim ***** válasza:
De megváltozhat. Akkor még azt kellett mondania, most pedig már nem kell. A legtöbb szakítás ilyen, fogadd el. Az egyik pillanatban még egymás karjaiban fekszetek, egy hét múlva pedig már nem beszéltek egymással ha összetalálkoztok az utcán. Ne hidd, hogy a te eseted különleges.
2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Tudod, jobb megtenni és megbánni, mint megbánni hogy nem tetted meg! Túl rövid az életed ahhoz, hogy ne tégy meg olyan dolgokat amiket meg szeretnél tenni! Lehet ez az uccsó esélyed! Nincs mit veszítened! Ha nem teszed meg lehet, hogy egész életedben bánni fogod. Tapasztalat!! 18/L
2010. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Állítsd le magad, ne járatsd le még így a kapcsi után is. Majd ha józan ésszel fogsz gondolkozni rájössz hogy nagy butaságot csináltál/akartál csinálni.
2010. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Könyörgöm 3 napja szakítottak, nem 3 hete !

Volt már részem szakításban, nem is egyben, volt ilyen is olyan is, én dobtam , engem dobtak !

Ha én dobtam és hasonló képpen, mint most te jártál, hogy még szerettem és ki is mutattam, nem csak mondtam , egyszerűen, ha hívott és üzengetett a pasi, annyira eltszított magától, hogy eszem ágában sem volt vissza menni ! Fordítva,egyetlen egyszer tettem olyat, de ott igazából nem szakítás volt, idő kérés és az is így, hogy reggel kimászott az ágyamból, este közölte másfél órás telefonbeszélgetés után, nem jön holnap , időt kér , hogy mire, meddig nem mondta! Nem értettem és elkezdtem hívni, sms és pár nap múlva közölte, hogy ha nem zakalattam volna és hagyok neki egy kis időt , akkor már rég minden a régi lett volna, de elüldöztem ! Figyelj, hogy igaz e vagy sem, soha nem érdekelt, mármint hogy vissza jött volna egy van nem, de az, hogy én voltam akkora alpári nagy marha állat, hogy hívtam és sms küldtem, na az nagyon sokáig megmaradt bennem, hogy többet ilyet soha !

Gyászold még ezt a szakítást egy darabig, de ne keresd!

Ha valóban szeret még és akarja folytatni veled keresni fog, de ehhez nem kell bizonygatnod, hogy te szereted, ő azt tudja hidd el !

Ha meg nem keres, akkor meg vége , de az legyen előtted, hogy megmondta , hogy vége 4

Van itt egy csomó lány, aki elé elé sem állt a pasi közölni, hogy vége, csak nem keresi, nem veszi fel a telefont stb. Szóval benne volt annyi gerinc, hogy szakított veled és nem kétségek közt vagy !

Fel a fejjel , lesz új szerelem !

A szakítás elviseléséhez is fel kell nőni, lehet nem igazán jó a megfogalmazásom, de a lényeg, nem leszel jobb nála és nem fogja sem egy hívástól, sem egy sms-től meggondolni magát !

Ha nem akarja folytatni, így még lehettek barátok később, jó ez most nem vigasztal!


25/L

2010. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
nem állt elém msnen dobott..:D
2010. júl. 13. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!