Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb 3 napja szaítottunk egy éves kapcsolat után ciki lenne ha ezt megtenném még?

Figyelt kérdés
Szóval nem keres meg semmi úgynézki részéről tényleg vége de én szenvedek és úgy érzem elkell neki mondanom ,hogy szeretem arra gondoltam telefonon felhívom és csak ennyit mondok:" szeretlek és nem érdekel ha te már nem de ezt tudnod kellett" aztán hagynám...
2010. júl. 13. 12:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,még nehezebb lesz utána,majd töröd a fejed h mit gondolhat,meg h mit mondott volna rá.ha az üzire nem ír vissza,akkor legalább tudod h nem akar semmit,nem érdekled.
2010. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
azt lereagálhatja bunkón deezt nagyon nem mert úgyis lerakom
2010. júl. 13. 12:52
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
de semmivel sem lesz jobb ha elmondod neki,és nem tudsz meg semmit.
2010. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
ha bunkón válaszol,legalább le tudod zárni az egészet,és azt fogod gondolni h pfűűűű de bunkó pali,ilyen nekem nemkell.
2010. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
CSINÁLD MEG!Ha te úgy érzed, ezt jól esne kimondani akkor TEDD MEG!
2010. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Bárhogy is lépsz vele kapcsolatba, nem lesz jobb neked. Majd ha nem ír vissza vagy nem hív fel akkor azon gondolkozol, hogy vajon most csak ő is rád gondol-e, vagy épp hülyének néz. Ne tedd ki magad ennek. Vége a kapcsolatnak, ne keresd. Majd keresed ha már sikerült túltenned magad rajta.
2010. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Én a legelső szakításnál tettem ilyet, de utána úgy megbántam, hogy nagyon, de nagyon sokáig haragudtam magamra !!!!!!hogy mekkora marha voltam, ha már az egyik fél eljut oda, hogy szakít és itt gondolom a pasi szakított veled, akkor akkor lesz folytatása ha ő fog keresni , te hiába keresed, mondasz mindent, így szeretlek, úgy szeretlek, sírsz neki stb.!

Hagyj neki időt , várj két hetet, ha nem keres nem is fog !

Ha fel akarod hívni, amikor már nagyon nem bírod, akkor hívd fel a legjobb barátnőd és kész !

Túlleszel rajta idővel !

azt, meg , hogy te még mindig szereted, ő azt nagyon jól tudja hidd el, nem kell ahhoz felhívnod !

2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tervezek, csak amikor még frissen szakítottunk, nem mertem megmondani neki, de úgy döntöttem, hogy szeptemberben úgyis találkozom vele, ha nem lesz párja (csak hogy ne legyen a másik féltékeny) megmondom neki, hogy én még mindig szeretem, nem érdekel, hogy ő mit érez, de én legalább elmondom. Szerintem te is nyugodtan tedd meg :).
2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

sokat írtam már erre a kérdésre,de elmesélem az én sztorimat.

volt egy 2 éves kapcsolatom,elsők voltunk egymásnak,ezért nagy volt a kötődés,de a kapcsolat döglődött,rengetszer megalázott,amit nem mertem belátni.

majd egy nagyon rossz,bunkó msnbeszélgetés közepette megmondtam neki h soha többet nem akarom látni azt az ocsmány fejét.így szakítottunk végül.aztán írtam neki egy smst,h sajnálom,nem így kellett volna véget vetni ennek a 2 évnek.nem írt vissza,aztán az anyukája felhívott h mi történt.beszélgettünk csomót.

később visszahallottam h az exem azt terjeszti h én zaklatom,számot kellett váltania,és az anyukáját is zaklatom telefonon,mert beteg vagyok. szép,igaz?:)

egy sms volt...

2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ez nagyon szenvedélyes, de szerintem nincs sok értelme, ha nem keres és úgy néz ki vége. Inkább írj neki akkor szerintem is,akár egy sms-t,akár egy e-mailt. Vagy ha nem bírod ki, hogy felhívd és halld a hangját, akkor legalább ne tedd le rögtön.
2010. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!