Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán nem nekem való a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem nekem való a kapcsolatosdi, vagy mégis mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Elmesélem részletesebben, hogy átlássátok az egész helyzetet. Volt már több barátom, de 2-3 hétig tartott az összes, nem tudtam szerelmes lenni, és a hirtelen fellángolás el is múlt hamar. Ahogy megszereztem, már nem is volt annyira érdekes számomra.. Augusztus óta nincs barátom, élveztem is.. nem volt túl sok időm, meg nem bírtam volna elviselni, hogy valaki állandóan rajtam lóg, nem csinálhatok azt amit akarok, akkor amikor akarok... De néha azért rámjön az az érzés, hogy jó lenne, ha lenne valaki... De ki tudja, akkor is ezt gondolnám, egy idő után. :S Voltam 2-szer szerelmes, az egyik még kiskoromban volt 7.osztályban, rettentően naiv voltam és még gyerek... és nagyon szerelmes. De nem kellettem neki, hazafelé sírtam, aztán elhitettem magammal, hogy nem történt semmi, minden oké.. még arra se hagytam időt magamnak, hogy nyalogassam a sebeimet..A másiknál meg szenvedtem eléggé, és akkor jöttek ezek a rövid kapcsolatok, később rájöttem, hogy azért, hogy őt elfelejtsem.. De ezen már túlléptem 1 éve.. Mégis úgy érzem, hogy ha lenne mellettem valaki, hamar megunnám.. És hogy teljesen üres vagyok :S nagyok is az elvárásaim, a hibákat látnám benne, és nyűg lenne az egész... Néha mégis annyira jó lenne.. Nem nekem való ez a kapcsolatosdi, vagy mi?! :S

Nagyon szépen köszönöm annak, akinek volt türelme elolvasni, és tanácsot is ad! :)


2010. júl. 13. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod egyedül, akkor nincs gond. Előbb-utóbb találkozol azzal az emberrel, aki elvarázsol és tudod majd szeretni. Addig pedig élvezd az egyedüllétet, mert annak is megvannak az előnyei.
2010. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok :)

de engem nem zavar. én is csalódtam 2 szer, azóta csak rövid kapcsolataim voltak, de abból jó sok. amint megszereztem, meg is untam.

talán majd egyszer lesz valaki, de ha nem, hát én elvagyok igy is :) alig van szabadidőm így is.. :)


20F

2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez normális. én is ilyen voltam. pár hónapig tartott egy kapcsolat, aztán buli, szingli élet, stb. aztán megint pár hónapig. de mindegyikkel volt valami baj, volt bennük valami, ami nem tetszett. de aztán jött egy pasi, aki teljesen elvarázsolt. nem érdekelt semmi hülyesége, semmi olyan dolog, mint az előzőknél. aztán szépen lassan "felnőttem" ebbe a kapcsolatba és azóta is együtt vagyunk. szóval ne aggódj, ezzel az emberek nagy része így van és így is jó! használd ki az életet még tudod, bulizz, ismerkedj, flörtölj, nyaralj, kirándulj, szerezz minél több barátot. aztán majd eljön a te nagy szerelmed is, ahol már minden más lesz!
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvike95 ***** válasza:
Én most leszek 15 éves (4nap) és még nem volt párkapcsolatom... én is nagyjából úgy vagyok vele mint te, hogy igazából megvagyok egyedül, a haverjaimmal, de mégis azért kicsit hiányzik valaki...de alapvetően szerintem pár rossz kapcsolat miatt ne mondj ilyet.. egyszer úgyis megtalálod azt az embert aki boldoggá tesz, és akit nem tudsz megunni... a lényeg h olyan emberré válj akit a te nagy Ő-d szeretni fog :) és sok szerencsét :)
2010. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia=)

velem is ezvolt kb a 5-6 fiu után (ien 1 honapos hirtelen felángoláos kapcsolatok) találtam egy fiut akit annyira megszeretem hogy nem lehet leirni, soha eszembe nem jutot volna hogy szakitsak vele vagy valami minden percben rá gondoltam és egy napot nem birtam volna ki nélküle, 1évig voltunk együt aztán ö szaikitot velem 3 honapja, még mindig szeretem =] hidd el teis megfogod találni azt a fiut akit majd nem birsz elengedni csak keress tovább

2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!