Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője mégis nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője mégis nekem írja hogy szeretlek! Ezt nem értem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok! Egy éve megismerkedtem egy fiuval és azóta folyamatosan beszélgetünk. Az egy év alatt voltak negativ élményeink is. Volt olyan időszak is amikor sokat veszekedtünk. Miota megismerkedtünk volt már neki egy csaja és most is van neki egy kb5hónapja. De az a baj hogy nekem folyamatosan olyanokat ír hogy hiányzok neki, meg ugy köszön el hogy szeretlek, meg becézget (pl Ha nem írok neki szivet vagy puszis smileyt amikor lépek netröl képes megharagudni! Én őt egyébként nagyon szeretem és az a baj hogy nem barátilag és ezt ő is tudja, mert nyáron nem birtam tovább és elmondtam neki. Nem értem hogy csak játsza az agyát vagy valami másra céloz. Annyiszor megbántott már hogy nem tudok mit gondolni és össze zavart. Nektek mi a véleményetek erröl?
2011. nov. 24. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbál egyszerre 2vasat tartani a tűzben...
2011. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagy divat ha egy pasinak több gyűrű is van az ujján (ha érted...) nem kell vele foglalkozni mond meg neki h "törödj a barátnőddel de velem ne játszadozzál" mert igen játszadozik veled és mivel hagyod ezért esténként baromi elégedetten veri a f*szát otthon ...
2011. nov. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a srácnak te vagy a "B" terve, tipikus védekező mechanizmus. Szerintem lépj tovább, ez nem fair az ő részéről !
2011. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, meg gondoltam is hogy ez van, de nem tudom megtenni azt hogy elküldöm a p*csába, amikor szeretem! Am már próbáltam ezt is de egy idő után annyira hiányzott hogy ujra és ujra ugyanez a sztori megy...Hogy csináljam hogy ne gondoljak rá ? Vagy hogy mondjam meg neki azt hogy ne írjon többet..:/
2011. nov. 24. 00:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress egy új pasit. Ilyen nehéz.
2011. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora köcsögöt! Ne mondd neki, hogy ne írjon többet, hanem te ne írj neki, ne keresd! Elejében nehéz lesz de ha nem akarod meghosszabbítani a folyamatot, lépj minél előbb. Barátnőmmel volt hasonló, a srác évekig! húzta igy az agyát, mert tudta megteheti mert barátnőm tényleg szerette, a volt pasijáról van szó. A pasi szaktott, összejött egy másik lánnyal, de barátnőmet is folyton kereste, neki panaszkodott, hogy az új barátnője milyen hisztis meg ilyenek. De amikor barátnőm kérdezte, hogy miért nem hagyja ott, akkor az volt a védekezősztori, hogy a lány fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz. Egy frászt, ez csak kifogás volt, mert emez jobb csaj volt (lagalábbis ő szerinte és ez imponált neki), de jó volt, hogy volt neki egy lelki szemetesládája is mellette. Miközben tudta, hogy barátnőm szerelmes belé, és összejönne vele újra. A pasinak így volt B terve szükség esetére, ha emezt megunja ott a régi jól bevált. De szerencsére a barátnőm talált azóta magának egy pasit, aki 100x rendesebb, mint az előző, az csak otthon tudott ülni a gép előtt meg iszogatni a sörét, munka nuku (nem lehetőség hiányában, hanem mert egyszerűen lusta), míg a barátnőm dolgozik, rendes lány, mostani barátjával már összeköltöztek és végre boldog. Aztán bezzeg hiába kereste az exe, mert még volt hozzá képe, hogy felkeresse, és igy utólag teperjen neki nem is keveset, elképesztő! De hiába, elment a vonat, tudhatta volna hogy ez lesz. De egy ilyen pasit "elveszíteni" nem is veszteség. Csak az évek azok, amiket rápazarolt a barátnőm.

Nem kérdés, mit kell tenned, tudom, hogy nehéz mert szemtanúja voltam barátnőm esetének, de hidd el, jó lesz, helyre fogsz jönni hamar és nyitott tudsz lenni egy új kapcsolatra ahol téget is megbecsülnek és szeretnek ahogy megérdemled. Bocsi amugy, hogy hosszú lett.

2011. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szenvedjél! Mert megérdemled.


Majd ha már kis lelked összes virágát a sárba taposták és nem lesz lejjebb, akkor talán már elég erős leszel ahhoz, hogy kimássz a gödörből, amit egyre mélyebbre ásol.


Ha nem tudod csak úgy lezárni ezt az egészet, akkor méltó vagy arra, hogy kihasználjanak. Ameddig hagyod.

Tudod a fiúk is csak annyira értékelnek, amennyire te magadat.


22/L

2011. nov. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tudod a fiúk is csak annyira értékelnek, amennyire te magadat."


Ez nem teljesen van így. :) Úgy érzem sokszor az önmagát alulbecsülő lányban van az igazi érték, csak nem akarja elhinni, vagy bemagyarázza magának, pedig én látom már az írásaiból, hogy ki is ő valójában. Persze mindemellett én alapjáraton egy pesszimista életfelfogású, 0 önbizalommal rendelkező személy vok, aki bárki mást jobban megbecsül és szeret, vagy értékel, mint önmagát. Szóval ez amit írtál kedves utolsó, ez személyenként változó, sajna manapság sokszor a rendes csajok/pasik tartják magukat a legselejtesebb alakoknak, persze vannak esetek (ahogyan én is) akik a hozzájuk hasonló ellentétes nemben mindig csak a jót látják. (20/F)

2011. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még csak annyit szeretnék kérdezni hogy mit csináljak ha ő ír? Ne írjak neki vissza vagy hogy ? Egy társaságba vagyunk és ez így elég nehéz lesz..
2011. nov. 24. 09:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se csinálj.

Kezeld úgy mint egy ismerőst. Személye lényegtelen. Ne írogass szíveket, smilyekat, csak úgy beszélj vele, mint a sarki boltossal (kérek egy kiló csabait... XD jó nem erre gondoltam). Ha írja, hogy szeretlek, írhatod nyugodtan, hogy ok, szeresd a barátnőd. Beszélj semleges hangnemben vele ,ha kezdi, a sértődést, akkor ne reagálj. Úgyis keresni fog.

És ha megkérdezi, hogy mi van veled, akkor mond nyugodtan azt, hogy 'eddig tartod a hatalmad'. Ha nem beszél veled, mert durcázik ,az neked csak még jobb. Ne úgy fogd fel, hogy elvesztettél valamit, hiszen sosem volt a tied. Inkább örülj, hogy a történet így rövidre lesz zárva.


Sajnálom a barátnőjét is, mert nem őszinte hozzá. De vannak ilyen emberek, mindaddig amíg valaki helyre nem rakja őket.


És ha egyszer a távoli jövőben mégis arra kérne legyél a barátnője ,akkor gondolj azokra a lányokra, akikkel járt, és gondold el, milyen érzés lenne ott állni és olvasni mellette amint épp egy másik lánynak írja a szeretlek szót.

2011. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!