Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője mégis nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője mégis nekem írja hogy szeretlek! Ezt nem értem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok! Egy éve megismerkedtem egy fiuval és azóta folyamatosan beszélgetünk. Az egy év alatt voltak negativ élményeink is. Volt olyan időszak is amikor sokat veszekedtünk. Miota megismerkedtünk volt már neki egy csaja és most is van neki egy kb5hónapja. De az a baj hogy nekem folyamatosan olyanokat ír hogy hiányzok neki, meg ugy köszön el hogy szeretlek, meg becézget (pl Ha nem írok neki szivet vagy puszis smileyt amikor lépek netröl képes megharagudni! Én őt egyébként nagyon szeretem és az a baj hogy nem barátilag és ezt ő is tudja, mert nyáron nem birtam tovább és elmondtam neki. Nem értem hogy csak játsza az agyát vagy valami másra céloz. Annyiszor megbántott már hogy nem tudok mit gondolni és össze zavart. Nektek mi a véleményetek erröl?
2011. nov. 24. 00:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a 10es hozzászólónak! Sokat segítettél! :) Amugy fiútol kaptam ezt a választ vagy lánytol ? :)
2011. nov. 24. 10:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak tökéletesen igaza van!



23/N

2011. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!