Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel lehet még kezdeni valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lehet még kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátomba bele szerettem és ezt elmondtam neki mert már nem bírtam magamba tartani...Azt mondta rá hogy nagyon megszeretett de valószínűleg nem tartana ki a kapcsolat életünk végéig és utána már nem lenne ilyen a barátságunk és ezt nem akarja meg az a gond,hogy idősebb 3 évvel de azt mondta rá,hogy tudja,hogy engem nem zavar és talán őt sem.... Azt mondta este,hogy még átgondolja...Ezekkel probálok érvelni majd:semmi sem tart öröké de attól még lehet jó pár szép évünk együtt meg hogy ha szétmennénk valamiért utána lehetnénk ugyan ilyen barátok szóval megprobálhatnánk meg azért amit mi művelünk egymással az már alapból többnek látszik mint barátság(Amúgy tényleg) meg hogy ha össze vesznénk valamin azon barátként is össze tudnánk veszni azokkal a napi 6 óra beszélgetéssel annál többet nem is lehetne egymással..Igazából olyan szinten jóba vagyunk hogy legtöbb délután együtt töltjük sétálunk beszélgetünk este msn ilyenek..Volt olyan is,hogy kézen fogva mászkáltunk este az utcán "barátilag" meg egyik délután egymás mellet feküdve ölelgetve "barátilag" beszélgetünk..Tényleg nem tudom mit akar és mit hisz már de nagyon szerettem és nem akarom elrontani segítsetek légyszíves minden javaslatot,ötletet megköszönnék!
2010. júl. 13. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy 2012-ben úgy is vége a világnak, és éljetek a mának, ne azon rágódjon, hogy mi lesz veletek tíz év múlva.

A nők szeretik hallani a halandóságot. (by Barney)

De ettől még komolyan mondom.

2010. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez már kezd szerintem több lenni mint barátság. Szerintem próbáljátok meg. Hány évesek vagytok? Mert írtad hogy 3 évvel idősebb.
2010. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15/F 18/L Rosszul írtam tegnap este mondta azt hogy alszik rá ma rá kérdeztem délután amikor találkoztunk csak pont ott volt barátnője és elterelte a témát..Aztán azt mondta este jön skype-ra és megbeszéljük de nem jött fel..
2010. júl. 13. 00:55
 4/8 anonim ***** válasza:
És nem támadt olyan kényszered, hogy felhívd őt, vagy valahogy megpróbálj kommunikálni vele ma?
2010. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a nagy barátság egymásba borulás kb 2 hete tart...És előtte nem nagyon ismertem inkább csak köszönő viszonyba voltunk aztán elfelejtettem elkérni a számát mert gyökér vagyok..De délután találkozunk úgy is és elkapom:D abba kéne főként segítség,hogy győzzem meg,hogy nem lesz oda a barátság ha szétmennénk mert ettől parázik a legjobban..
2010. júl. 13. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy nemtudod meggyőzni. Lehet, hogy olyan ok miatt szakítotok ami után nem lehet jópofizni már.. :/ (második voltam)
2010. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez akkora baromság, h barátok azért nem jönnek össze, mert "úgysem tart életük végéig". ha nem lennétek barátok, akkor sem biztos, h életetek végéig tartana, ja és a barátság is megszakadhat.

ha elváltok, és szépen váltok el, megmaradhat a baráság is. és el lehet szépen válni, kettőn múlik.

L/17

2010. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"csak pont ott volt barátnője és elterelte a témát"

Ember, még barátnője is van?!

Ha ennyire gondolkodnia kell rajta, nekem nem tetszene a dolog.

Ám ti tudjátok végülis. A barátságról meg. Voltak már nekem "világraszóló"nagy barátaim, de ezek is múlandóak sajnos. Szóval csak emiatt elszalasztani, ha tényleg olyan nagy az a szerelem, akkor nem érdemes.

22/L

2010. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!