Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nekem az egész életemet velem akarja leélni. Ez nem gáz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és azt írta barátnőm (15 éves) hogy szeret és hogy velem akarja leélni az életét.Én eggyáltalán nem akarok megállapodni,Persze én is szerelmes vagyok belé.De 14 évesen jószerével még barátnőm sem volt tehát tapasztalatom sincs,honnan tudhatnám hogy ő=Ő?Vagy ez csupán a szavakkal való nagyvonalúság?Esetleg bele sem gondolt mi ezeknek a szavaknak az igazi értelme? Vagy már tényleg tudja hogy szeret(nem szerelmes, mert az sztem más)?Mit kéne tennem? Előre is köszönöm a válaszaitokat.
2010. júl. 12. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

figyelj az én párom is ezt mondta, meg hogy soha nem szakitana velem, meg ha én dobnám is öt akor ö inkább öngyilkos lenne mert egy napot sem bir ki nélkülem. meg hogy ha én nem leszek már az övé ö neki többet nem kel senki más és hogy öröké szeretni fog stb

és ez kamu ne ved be

ö dobot engem a semiért, szakitás után egy másik csajnak irogatot vipen h életem meg ienek, oan szinten leszart szakitás után annyit nem irt boldog szülinapot (szakitás után egy hétel volt a szülinapom) bunko volt minden amikor végre sikerült vele beszélnem, szal ezek csak szavak nyugodj meg fog ö még ö csalni téged más fiukal

16L

2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
meg amúgy ha szereted őt tényleg, te is így érzel :)
2010. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!