Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nekem az egész életemet velem akarja leélni. Ez nem gáz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és azt írta barátnőm (15 éves) hogy szeret és hogy velem akarja leélni az életét.Én eggyáltalán nem akarok megállapodni,Persze én is szerelmes vagyok belé.De 14 évesen jószerével még barátnőm sem volt tehát tapasztalatom sincs,honnan tudhatnám hogy ő=Ő?Vagy ez csupán a szavakkal való nagyvonalúság?Esetleg bele sem gondolt mi ezeknek a szavaknak az igazi értelme? Vagy már tényleg tudja hogy szeret(nem szerelmes, mert az sztem más)?Mit kéne tennem? Előre is köszönöm a válaszaitokat.
2010. júl. 12. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
csak azért mondta,mert szeret..de majd dobni fog ne félj.
2010. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsi.Az ő egész életét.:)
2010. júl. 12. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal valószínűbb, hogy csak így fejezte ki, hogy milyen nagyon szerelmes beléd. Ez nem gáz. Ő kicsit túloz, te meg kicsit túlreagálod.

Legyetek most simán boldogok, az idő meg majd eldönti, hogy biztos-e, hogy ő=Ő.

2010. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy most ezt mondta neked,még nem jelent semmit.Szinte gyerekek vagytok még mind a ketten.(nem sértésnek írtam)

Könnyen lehet,hogy egy év,vagy akár már egy fél év múlva már meg sem akar majd ismerni,mert valami miatt megharagszik rád.Nekem mondott ilyet a tiédnél tíz évvel idősebb barátnő,aztán pár hónap múlva már szóba sem akart állni velem.

A nagy szavakmögött nagyon gyakran nem rejlik igazi,komoly tartalom,ezt tudom neked mondani.

2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszataitokat.De azért nyugodtan írjatok még:) (és nem vettem sértésnek)
2010. júl. 12. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából az előttem szólók mindent leirtak. Még kölykök vagytok, ilyenkor persze mindenki úgylátja hogy hú együtt éljük majd le a az életünket, lesz két gyerekünk, egy fiú egy lány, szép nagy házunk stb. De majd meglátjátok hogy korán sem igy lesz, pár év és kezdődnek a problémák. Középsuli, új emberek, új szerelmek. Neaggódj, amit írt nem jelent SEMMIT!
2010. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
szerintem most ezt így érzi, de tényleg lehet h pár hónap mulva már nem így lesz. most nagy a szerelem, fellángolás, meggondolatlan szavak. ne fújd fel, szeresd őt, őis szeret téged és legyetek boldogok;)
2010. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen, szerintem én is elgondolkodtam volna, ha 14 éves koromban ilyen bókokat kaptam volna, pedig lány vagyok :D Tutira imád téged, és valószínű, hogy ezt így fejezte ki. Szerintem ha ilyet mond valaki, akkor az már valahol szerelem - kategóriába sorolható érzés lehet amúgy :) Mondjuk, az is nyilván egyénfüggő, hogy kinél hogyan nyilvánulnak meg az érzelmi skálák :)
2010. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is ezt mondtuk anno (igaz Én 15 évesen a csajom meg 16) aminek már 25 éve. Mi azóta együtt vagyunk. Én azóta is ugyan úgy szeretem.
2010. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én épp a 16. szülinapom előtt ismerkedtem meg és jöttem össze a párommal, aki szintén akörül lett 18 éves. Már az első 3 hónap alatt kiderült, hogy ez nem egy egyszerű románc, aminek látjuk a végét, vagy, hogy nem merünk tervezni. Már akkor mondogatta, hogy feleségül akar venni, én pedig, hogy igent szeretnék mondani. Gyerekekről beszélgettünk, hogy majd mi lesz. Jó érzés volt valaki mellett biztonságban érezni magam. Szerintem nem gáz, ha komolyan gondoljátok, persze, csak akkor, ha mind a ketten, és nem csak az egyikőtök. Persze, fiatal vagy még, én is fiatal voltam, kereshettem volna száz másikat hosszabb-rövidebb időre. De nem kerestem. Azóta volt eljegyzés is a 18. szülinapomon, összeköltözés érettségim után. Az esküvőnk tavaly előtt volt, most már ringatom a picit is. Szóval, ha nem érzed úgy, hogy vele kéne leélned az életed, akkor csak keress tovább, de, ha már megtaláltad, legyél boldog ;)


23/L

2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!