Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségben kik hagynak el kit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségben kik hagynak el kit?

Figyelt kérdés
Fiúk a lányt egy "jobb" nőért, vagy lány a fiút egy "jobb" pasiért?
2010. júl. 12. 06:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

eddig én hagytam ott minden volt pasimat.vagy egy jobbért, ahogy írjátok,vagy azért mert már nem működött a kapcsolat.lehet,h 1* még jól visszakapom ezeket az élettől, de ez van

26/L

2010. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

nekem az eddigi három komolyabb kapcsolatomból, az elsőnél mindketten szakítottunk(szóval jártunk, és újra összejöttünk ,megint szétmentünk) a másodiknál én hagytam el őt, a harmadiknál viszont a pasi dobott engem, a mostani kapcsolatomban pedig már 4 hónapja boldog vagyok:)

15L

2010. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
egyértelmű,hogy a férfiak..hajtja őket az ösztön.. ergyszerű lények,sajnos.
2010. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát a csajok a pasikat! A pénz szaga után mennek!!!
2010. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ebből se lesz kompromisszum :)
2010. júl. 12. 08:34
 16/22 anonim ***** válasza:

Tényleg nem :D


Az eddigi válaszok alapján ide csak 80%-ban olyanok járnak, akik szemét pasik és r*banc csajok mindig ejtenek.

2010. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen mert egy hűséges nő aki szeret nem fog elhagyni :D:D csak a szemét pasik és a ribancok :)
2010. júl. 12. 09:13
 18/22 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és engem dobott a volt pasim, gondolom, valaki jobbért. -.-" De bánom is én, jobb ez így... :D
2010. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a pasik mindig is hamarabb elhagynak egy jobb nőért..ez tény. jobb mell jobb segg és ha megtudja,hogy jól is szopik..nem is fog várni még 1 napot se és nézheted a lábnyomát:D
2010. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Figyeljetek: Vannak a ribanc lányok akiknek csak a szépség, nagy farok, és pénz kell. Vannak az értelmesebbek akik úgy szeretik a párjukat ahogy van. Most jönnek a fiúk: Van akinek csak a nagy csöcsök, jó szopás, szépség kell. De nem mindegyik ilyen pl én. Úgy szeretem a barátnőmet ahogy van neki is van jó sok hibája de ettől nem fogom elhagyni :) Csókba se profi még is szeretem :) Leszarom ha pl rosszul szop az már nem szerelem akit csak az érdekel...
2010. júl. 12. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!