Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségben kik hagynak el kit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségben kik hagynak el kit?

Figyelt kérdés
Fiúk a lányt egy "jobb" nőért, vagy lány a fiút egy "jobb" pasiért?
2010. júl. 12. 06:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést. Ha a saját kapcsolataimat nézem, az elmúlt 5 lány egy "jobb" pasiért hagyott el. :'(

Tehát a lányok a pasikat.

2010. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
értem :(
2010. júl. 12. 07:11
 3/22 anonim ***** válasza:
Neked mi a véleményed? első vagyok
2010. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Olvasok itt mindent hogy elhagtya a pasijuk meg elhagyta a csajuk úgyhogy passz :D
2010. júl. 12. 07:20
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is eddig 3 barátnőm volt és eddig csak ők hagytak el másért, igaz vmi hülye kifogással jöttek de 1 hét mulva már mással láttam őket, én kitartottam volna mindegyik mellett mert szerettem őket, a hibáikkal együtt.. de a nőknek persze mindig jobb és jobb kell, aztán majd koppannak.
2010. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettől félek, hogy elhagy a barátnőm mert jövőre középsuli és hát kitudja mi lesz. :(
2010. júl. 12. 07:24
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellen példa,az elmúlt 3,5 évben csak a pasik pattintottak le engem.H a csajok jobbak-e,mint én nem tudom.Vagy csak kapcsolatban élő,szeretőt kereső hímegyedek vettek észre.De jó.
2010. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
07:40 pont így vagyok mint te, csak n a rib@ncokat fogom ki =/
2010. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Agyrém,komolyan mondom.Ráadásul a legutóbbi egy olyan ostobáért hagyott el,h már csak a tudattól is 10 pontot zuhant az IQm.Hihetetlen.


7:40

2010. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hihetetlenek az emberek -,-' belemennek egy jó kapcosladba pl boldogok lennének de meglát egy izmosabbat vagy egy szebbet és már megy is oda de lehet vele sose lesz boldog...
2010. júl. 12. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!