Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Pls Bővebben lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pls Bővebben lent 16/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet h a párommal majdnem 1évesek vagyunk és ma majdnem szakitottunk hülyeség miatt.a haverom aki eléggé hantás azt mondtah azt mondta nekei a pasim h csak arra kellek neki. lefeküdtem már vele.állitólag így mondta h elképzelhetetlen h szakitsunk!-miért?-mert nem lesz kivel...-és csak emiatt.?-hátt...

azt mondta a pasim nélkülem ő senki ne mtud nélkülem élni

Mit tegyek.Higyjek a kamus haveromnak vagy a pasimnak higyjek?ki tom vhogy deriteni?


2010. júl. 11. 21:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
oké csak most tudtam meg és kicsit ki vtam akadva
2010. júl. 11. 22:03
 12/18 anonim válasza:
Ha nem tetszik hogy hülyén fogalmaz akkor fogod és kilépsz innen ettől a kérdéstől és keresel másikat...nem kötelező válaszolni.A kérdésre pedig szerintem nem csak arra kellesz neki hiszen akkor nem lenne veled majdnem egy éve...szexre másik lányt is találna nem?
2010. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazad lehet mert most elgondolkoztam bejövök a haveromnak mert egyszer majdnem jártunk is de mikor a pasim kiütötte magát mondta h nm csalt meg és h nagyon szeret
2010. júl. 11. 22:52
 14/18 anonim válasza:
Szerintem a pasidnak higgy!Remélem ez aki itt szekál nem az aki át jött az enyémre...Helyesírással basztat valaki...DE mindegy szerintem ezt a hülyeséget az a haver találta ki a pasid egy éve veled van nem hinném h csak ki használna..vagy vannak valami ilyesmi jelek??
2010. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt Nagyon Boldog Születésnapot;)

Másrészt pedig szerintem is a pasidnak higgy..a másik srác azért mondta szerintem,mert bukik rád,és féltékeny:)

2010. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az 1 év nem számít semmit. ismerek olyat, aki 2 éve van együtt a barátnőjével, de a pasi kb csak dugja meg mellette mindenkit, akit ér
2010. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

ha szereted a fiud és megbízol benne akkor szerintem neki higgy. vagyis döntsd el hogy melyikük áll közelebb hozzád!és annak higgy.

ja és nem lehet hogy a haverodnak bejössz ? : O


17/L

2010. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na latod itt baszod el mer nem bizol a parodb,es miden kapcsolat alapja a bizalom.
2010. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!