Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt óvodában szerelmed?

Figyelt kérdés
Meghúztad a fülét meg ilyenek ...
2010. júl. 11. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze,hogy volt!

Nekem több is!Volt,hogy gyűrűt is kaptam!:D

Ezek szép emlékek...

2010. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen bár ő nem tudta hogy szeretem...asszem :D

emlékszem mindenhova az Ő óvodai jelét rajzolgattam... xD

komoly volt...:D:D:D

2010. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Húú én nem rég voltam ovis, de már nem is emlékszem nagyon...!:) Ugyhogy nagy szerelem biztos nem volt!xD Nem húzogattam semmilyét....amm lány vagyok, és az udvarlást meghagyom nektek srácok.:P Dee eszembejutott volt egy idősebb pasi öö lehetett már vagy 40 és belezúgtam...de nem történt semmi (még jó...) csak "kiöltöztem neki". De nehogy rosszra gondoljatok! :P:P
2010. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ovitól 2.ig
2010. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ohhh...óviban is tetszett egy lány...nagyon belevoltam zúgva...majd általánosban össze is jöttünk:)

Szép emlék...

2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. :D Az óvoda "leghelyesebb" kisfiújába zúgtam bele. :D
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, meg is házasodtam :P

sőt, pap is voltam :D

tényleg...jaj a szép emlékeeek :D

2010. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,és a delikvens megígérte,hogy majd feleségül vesz.Azóta felnőttünk,és köszönni sem köszön. :-)
2010. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt,igen:D És most a párom,már 5. hónapja:D Vicces visszagondolni rá és jó dolog,hogy ilyen közös múltunk is van:)Még ha 10egynéhány évre el is sodort minket egymástól az élet...most mégis egymásra találtunk:)

én 20L,párom 22F

2010. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

óigen volt.(:

vittem újságokat, és felfedezték benne a dove reklámoknál, ahol a nú, háttal meztelevolt, meg ilyenek..és segítettem nekik keresni, aztán 4.-be legjobb barátok lettünk, folyton találkoztunk, meg minden, demár nem vagyunk jóba!

2010. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!