Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a pároddal vagy, nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pároddal vagy, nagy lángolást kell érezned?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, szeretem a barátom, de nem érzek semmiféle nagy lángolást vagy ilyesmit, sem csók közben, sem máskor.. jó vele lenni, de nem úgy jó, hogy HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ... na értitek. Ez baj?:S Mit kellene éreznem? Ne mondjátok, hogy biztos nem szeretem eléggé, mert szeretem..
2010. júl. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer éreztem, amikor a kályhán dugtunk.
2010. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jolvan akkor nem mondom hogy nem szereted eléggé.

Pedig ha az ember igazán szerelmes akkor a fellegekben jár.

Velem is igy kezdődött, és 3napja szakitottam vele. Egyszerűen rájöttem hogy összekevertem a szerelmet a vonzalommal, és a SZERETETTEL.

2010. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező: nem mindenkinél jár ez az érzés egy katartikus überalles érzéssel, pl nálam sem. egyszerüen én ilyen /is/ vagyok.
2010. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én másnaposan 2 óra alvás nélkül, éhesen fázva, mindenhogy lángolok szószerint a párom mellett, egyszerűen mindíg tudom várni hogy találkozzunk, mindíg tudok izgulni, és ott az az elmagyarázhatatlan érzés, minden alkalommal mikor meglátom, és azelőtt órákkal, hogy várom. Nem tudom elmagyarázni csak érezni, de én biztos hogy minden alkalommal "lángolok" már 3 éve
2010. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!