Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek olyan fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan fiú hogy keljek a lányoknak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok szerény vagyok félős visszahúzódó és átlagos kinézetre .

nőt akarok mit csináljak hogyan legyek bunkó? .verekedjek is ?szoljam le a nőt fikázzam ?segítsetek nem akarok szüzként megdögleni .

mit csináljak hogy keljek valakinek ?

drog az jó pont nálatok ?


2010. júl. 11. 15:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

régen gyúrtam izmos is voltam mára az izom lement ,most boxolok és mondták hogy ne gyúrjak mert így is kötöt vagyok ,bulizni fogunk menni eddig nem voltam de most úgy fest hogy megyünk .barátaim utálnak kimozdulni a faluból ..

de én se csókolozni se csokolóztam soha sőt 5 éven keresztül egy nővel beszétem csak van hogy remegek a közelükbe ...de nő kell de ronda vagyok szerinztem de kelll mert most újra drogozni fogokl már kinomba

2010. júl. 27. 19:34
 12/18 anonim ***** válasza:
szólj ha betekerted:Dmegyek segíteni elszívni:D
2010. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát én nem tekerem hanem kihúzok egy utcát de jöhetsz segiteni ha akarsz :D
2010. júl. 27. 19:56
 14/18 A kérdező kommentje:
persze csak ha csaj vagy
2010. júl. 27. 20:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát...érdeks,hogyha azt gondolod,hogy az bejön a lányok többségének,hogy bunkó vagy,stb.Nekem speciel a kedves,aranyos,kicsit rosszfiús pasik jönnek be.Jó,nem azt mondom,hogy törd be mindenkinek az orrát,aki beszólogat,de legyél kemény,szólj vissza.Na nem úgy,hogy jól elkáromkodod magad,hanem vmi velős megjegyzést teszel rá.Ez sokkal jobban bejön a lányoknak.Nem szeretjük,ha a szókincsed megegyezik egy kocsis szókincsének a legaljával.Tudom,lehet,hogy kicsit zavaros,amit próbáltam neked elmondani,de remélem vmit azért segítettem:)
2010. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

faszkivan:Dcsávó vagyok,de énis ilyen gondokkal küzdöm:/most van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok,csak nem tudom h mondjam el:/eddig énis csináltam hébe hóba de miatta leraktam mindent,cigit,fűt:)am sok szerencsét kivánok neked az életben,és te is szokj le róla.Jobb az élet nélküle,még akkor is ha egyedül vagy;)

F/17

2010. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hordj csőnacit vasald a hajad..előtte növeszd meg deszkázz bmx ezz..ez most a ' menő ' -.-""""
2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na ezeket nagyon gyorsan felejtsd el!!Az ha drogozol az senkinek nem jön be!persze csak ako ha normális csajt szeretnél!!Inkább légy nyitottabb!!!

19l

2010. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!