Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek olyan fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan fiú hogy keljek a lányoknak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok szerény vagyok félős visszahúzódó és átlagos kinézetre .

nőt akarok mit csináljak hogyan legyek bunkó? .verekedjek is ?szoljam le a nőt fikázzam ?segítsetek nem akarok szüzként megdögleni .

mit csináljak hogy keljek valakinek ?

drog az jó pont nálatok ?


2010. júl. 11. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

buta vagy nem nem jó pont ha drogozol. am meg ez nem így megy, hogy megmondjuk a tutit.ha én azt mondom hogy pl. a Góth fiúk jönnek be és még jön két másik ilyen válasz akkor Góth leszel?

az legyél aki vagy, aki belülről jön. nem vagy tisztában a saját személyiségeddel, előbb tedd rendbe magad.

2010. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amit leírtál csináld meg, biztos lessz nőd, de attól még kretén vagy.
2010. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pedig van úgy, hogy egy nőért meg kell verekedni. Legalább gondolatban legyél bátor. Esetleg sürgősen gazdagodj meg...Ha nincs eszed az udvarláshoz, ez lehet a megoldás. Most kezdjél agyalni ezen.
2010. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

BMW - PÉNZ - NAGY PÉLÓ.


ennyi elég.

2010. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Divatosabb ruhák, új haj...törődj jobban a külsőddel. Neked is magabiztosságot ad, ha nem átlagosan, hanem jól nézel ki ;)

Sajnos nem igaz hogy csak a belső számít, első találkozáskor úgyis csak a "csomagolás" látszik...


És nem bunkónak kell lenned, elég ha határozott vagy. Azzal van legnagyobb gond, hogy érzik, hogy félsz.

Hülye párhuzam, de tudod, mint a kutyáknál: ha érzik hogy valaki tart tőlük, azt megharapják. Átvitt értelemben ugyanez van az embereknél is...


És ne drogozz!


L/18

2010. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
16:02 kajak? ennyi? írjatok még én csak ezt látom magam körül jó fiú szar rossz fiú akár milyen ha bűn ronda akkor is jó ..
2010. júl. 11. 16:43
 7/18 anonim ***** válasza:

A nőknek a pénz kell és az érdekes férfiak

A pénzt idővel megszerezheted, összejön, ha teszel érte.

Az érdekes férfi pedig minden nőnél mást jelent:

-proli csajoknál a nagypofájú, hőzöngő arcok jönnek be. Az ilyen lányok hajlamosak összekeverni a bunkóságot a határozottsággal. Ezt hozzák otthonról. Nem csak a fiatal lányok gondolkodnak így. Aki ilyen mentalitású, az élete végéig az ilyen alkesz, drogos, tetovált, zselés hajú lúzereket részesíti előnyben.

-A normális nőknek az intelligencia, nyelvtudás, szakmai sikerek, műveltség, a valós, nem hivalkodó magabiztosság jön be. A nyugodt, biztonságot adó férfi. Nem csak a 30-40 éves nők szemében, hanem a normálisan gondolkodó tizenéveseknél is ezek a nyerő tulajdonságok.


A magabiztosság, határozott fellépés nem egyenlő a nagy arccal és a bunkósággal, bár a magyar nők ezt összekeverik.

2010. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Sztem elírtad a korodat kb. 9 éves lehetsz , nem 19....
2010. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én kretén vagyok ,mért mert nőt akarok .

szerintem meg inkább az a kretén aki ilyen emberrel össze áll.

szóval te vagy az engem ne kreténez

2010. júl. 27. 18:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad,kezdj el edzeni,vagy gyúrni,sok lány szereti a szépen kidolgozott testet (nem koxolós szteroidmalacokra gondolok) és ez rohadt sok önbizalmat adhat neked.Járj el szórakozni,barátaiddal,mozdulj ki,ha a szobában ülsz,sose találod meg a párod.
2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!