Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másik nő hajszálát találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik nő hajszálát találtam a pasim lakásán, biztos hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Több fekete göndör hajszálat találtam a nappaliban,a fürdőben, és az erkélyen. A hálóban egy sem volt. Az én hajam világos barna és egyenes. Előjele semmi jel nem volt, a barátom szeret és rendes.Egyedül lakik,én még a szüleimmel,de nagyon sokat vagyok nála. Amikor rákérdeztem a páromnál azt mondta biztos az erkélyről fújta be a szél ami lehet hogy a szomszédé. Viszont az egyre több hajszál kicsit megijeszt. Nyugtalanít a helyzet. Vagy csak én vagyok túl paranoiás?

2019. júl. 22. 23:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

Itt szerintem ami gyanús az a hajszálak gyakorisága. Igen, rám is tapadt már más hajszála, tálaltam idegen hajszálat a legfurcsább helyeken. De, hogy egy lakásban gyakran, külömböző helyeken belebotlik az ember és mindig ugyanolyan színű, típusú hajszálakba az nem kóser. Ez szerintem csak akkor lehet ha az akié a haj jár oda ill. volt ott. Ez nem feltétlen dugást kell, hogy jelentsen de akkor meg miért titkolná?

Ami azt illeti, hogy több helyen volt hajszál csak a hálóban nem az azt jelenti, hogy vagy nem ott tartózkodtak (beszélgetni vagy dugni máshol is lehet) vagy a hálót kitakarították a többire meg nem gondolt/ gondoltak.

2019. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, még régen. Szőke hajú vagyok, vörös hajszálakat találtam mosdóban. Nem kérdeztem rá. Aztán egyszer megláttam őket. Mindemt bevallott. A csaj járt nálunk, a hajszál úgy került oda, hogy fésülködött.
2019. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sztem nem kitárt hogy megcsalt.Sztem ha vmeik rokonaé lenne akkor mi okavolna letagadni. Az ember csak úgy nem talál hajszálakat mégha aszél be is fújja azokat ami egyenlő a0-al. Vagy ha nem csalt meg sztem van vki a képbe. Az exemnél is volt hasonló hogy találtam sötét hajszálataz ágyban aztán ő mondta is hogy vmeik uncsitesojaé mert ők akkor tájt jártak hozzá is. Szóval ez hogy befujtaaszél a hajszálakat nagyon rossz kifogás sztem.
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!