Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másik nő hajszálát találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik nő hajszálát találtam a pasim lakásán, biztos hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Több fekete göndör hajszálat találtam a nappaliban,a fürdőben, és az erkélyen. A hálóban egy sem volt. Az én hajam világos barna és egyenes. Előjele semmi jel nem volt, a barátom szeret és rendes.Egyedül lakik,én még a szüleimmel,de nagyon sokat vagyok nála. Amikor rákérdeztem a páromnál azt mondta biztos az erkélyről fújta be a szél ami lehet hogy a szomszédé. Viszont az egyre több hajszál kicsit megijeszt. Nyugtalanít a helyzet. Vagy csak én vagyok túl paranoiás?

2019. júl. 22. 23:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Anyu, tesó, kolléganő, barát, barát barátnője? Van valamelyiknek ilyen haja?
2019. júl. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Feküdj le valakivel te is!
2019. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Onnan ordít, hogy még sál, hogy elkezdett elméleteket gyártani a hajszál eredetét illetően!

Befújta a szél... 🤣

Legalább mondta volna azt, hogy az anyjáé, tesójáé, tesója csajáé bármi. De ez a Befújta a szél, nagyon szr magyarázat!

2019. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"befújta a szél a nappaliba"


Az eredeti kérdésed alapján én nem gondoltam semmi rosszra. Hajszál lehet pl. kolléganőjéé, akinek beült a székébe, hogy segítsen neki, vagy buszon beledőlt lehullott szálakba, stb.


Viszont, ha ilyen buta indokkal próbálta magyarázni, az nagyon gyanús. Aki tényleg ártatlan, az egyszerűen azt mondja, hogy ő sem tudja honnan lehet, nem fogja valamire.

2019. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Szépen fogod és kitakaritod a lefolyókat a fürdőben. Kézmosó, zuhany/kád amitek van. Megszárítod, ha ott is idegen hajszálak vannak kezébe nyomod és megmondod ilyen huzatos helyen nem egészséges lakni ezért inkább nem jársz ide többet.
2019. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Rákerülhetett akár a munkahelyen is. Sőt, férfi hajszál is lehet, vannak hosszú hajú férfiak.
2019. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Legalább annyi gátlás volt benne, hogy nem abba az ágyba fektette a csajt, ahol veled is dug.
2019. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%
Meg is érdemled ha annyi eszed sincs hogy odaköltözzél hozzá!
2019. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Nő vagyok. De a melóhelyen is találok néha magamon hajszálat ami nem az enyém, csak rám tapad valahonnan. Szék, mosdó stb. Sokan úgy vedlenek, mint egy husky. Otthon is találtam már hosszú fekete hajszálat, pedig szőke vagyok. :D


Nem azt mondom, hogy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csal meg, de azért pàr hajszálból felesleges ilyen következtetéseket levonni. Ha nagyon gyanakszol (más miatt is), akkor figyelj oda jobban! :)

2019. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%

A történetből nem következtettem volna semmi rosszra. Na de ez a magyarázat amit adott... Ez ami felettébb gyanús.

Van kulcsod a lakáshoz? Esetleg állíts be hozzá váratlan időben. Ha nincs kulcsod - akkor is.

Nem vagy paranoiás.

2019. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!