Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annak idején fater megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak idején fater megcsalta muttert, és született egy féltesóm. Ezt elmondjam a páromnak, akivel 1 éve járok?

Figyelt kérdés

szüleim elváltak anno, és van a féltesóm.


már ő is felnőtt, idősebb nálam pár évvel.


jobb ezt eltitkolni, vagy mondjam el a páromnak?



2019. jún. 21. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"És ez most direkt került a megcsalás kategóriába?"


mivel megcsalásból fogant, így ide érzem valónak!

2019. jún. 22. 00:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az édesapád szégyene, nem tiéd, ő volt hűtlen, nem pedig te, még is úgy tűnik te tartod ezt kellemetlennek.

Mond meg a párodnak, hogy van egy számodra érzékeny, vagy kellemetlennek mondható téma, és számolj be erről. Kizárt, hogy rosszul venné ki magát az egész.

2019. jún. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem ezen mi a titok, ami miatt 1 éve nem beszélsz erről.

Amúgy meg felnőtt fejjel te is felérhetnéd ésszel, hogy emiatt nem a féltesód a hibás.

2019. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, annyit említs meg, van egy féltesód apai részről.Részleteket nem kell mondani,úgy érzem ,neked kellemetlen.És lehet, hogy annyira nem is érdekli a párodat,elég ennyit tudni.De ha nagyon faggatózik, vagy rákérdez, mondd el neki nyugodtan.


Nem a te szégyened, hanem az apádé...hogy félrelépett, és gyerek is lett belőle..

2019. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Te akarnád, hogy a párod megossza veled az életét, vagy azt, hogy csak a felszínes dolgokról beszéljétek?
2019. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet hogy ez nagy dolog,te élted át,de rengeteg ilyen vagy hasonló dolog történik!Ez nem a Te szégyened,erről te nem tehetsz!Ha nekem mondott volna ilyet a férjem kb annyit tudnék mondani rá hogy dúrva...nyugodtan elmondhatod...semmi nem fog változni ettől
2019. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Most apád miatt szégyelled? Jóba vagy apáddal és azt akarod hogy a barátod is jóba legyen vele?

Apa előző házasságából született egy fia. Nem együtt nőttünk fel, mégsem szeretem őt kevésbé, mintha az édes testvérem lenne. Sok ismerősöm meg is lepődik amikor mondom hogy "bátyám anyja.." és kérdezik, hogy "az nem a te anyukád is?". A páromnak is mondtam, hogy van testvérem, biztosan ismeri is, féltesó.

Most ha apukádat akarod védeni a párod esetleges ítélkezésével szemben, akkor nem kell elmondanod hogy hűtlenségből született. Nem hiszem hogy napra pontosan megnézné, hogy tesód meg közte hány nap/hét van, és kérdőre vonna hogy ez hogy lehet.

2019. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!