Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jött egy lány az életembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött egy lány az életembe, viszont kapcsolatban vagyok 3 éve (kihűlt szerelem, veszekedős kapcsolat) Érzelmi kötődés alakult ki. Szakítani fogok a párommal. Szerintetek elmondjam neki, hogy jött más az életembe vagy ne?

Figyelt kérdés

A pláne, hogy úgy jöttünk össze a barátnőmmel, hogy megcsaltam az akkori barátnőmet..

Nehezen de meg akarom lépni a szakítást, viszont nem tudom érdemes e beszélnem arról, hogy van egy másik lány vagy csak zárjam le ezt a kapcsolatot. Szerintetek?


2019. márc. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Lesz bárkinek bármi haszna abból, ha elmondod neki? (Nem.)

Van így értelme? (Nincs.)


Az új lány egy következmény, nem az okozat. Azért kell véget vetni a kapcsolatnak, mert 'kihűlt, veszekedős'.

2019. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Te kapcsolat fuggo vagy? Egyik nobol a masikba tudsz csak maszni? Miert nem rugtad ki mar reg a baratnodet es ugy josz ossze massal.

Nem vagy egy fonyeremeny! Egy hutlen vagy es keptelen vagy egy kapcsolat tisztesseges lezarasara.

Amugy azt csinalsz amit akarsz, tokmindegy hogy elmondod neki hogy van mas vagy nem. Ha jol ismer es a ti kapcsolatotok kezdetere visszagondol akkor biztos tudni fogja hogy masik noert hagyod el.

2019. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Miért mondanád el?
2019. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A majdnem ex-nek ne mondd el. A másik csajnak viszont akivel a további kapcsolatot képzeled, mondd el hogy az előző exedet a mostanival csaltad... csak hogy tudja mire számítson tőled.
2019. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó eséllyel engem is (nagyrészben), egy másik miatt hagytak ott. fájt volna ha elmondja, de elfogadtam volna, mivel szerintem se ért semmit már a kapcsolatunk.

viszont az őszinteségéért legalább tudtam volna tisztelni.

így viszont eléggé 0 lett a szememben.

ha a képembe hazudnak, azt nem birom.

2019. ápr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!