Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 honapja csalom a ferjemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja csalom a ferjemet. Van meg igy valaki? es mi okbol?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Ő azok akik valóban büdös krvákhoz járnak,aztán rámondják hogy azok igényesebbek mint a rendes nők😄
2019. máj. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ítéllek el, megértelek, de sajnos ez a dolog nagyon kockázatos. Ha a férjed megtudja, valszeg borul a házasságod. Neked kell eldönteni, megéri-e.
2019. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

30 évesen ne akarjátok már azt mondani h inkább így éljen mert hátha lebukik...

Amúgy én is kB 2-3honapja lépek félre, 24 éves anyuka vagyok egy egy éves kisgyerekkel. Fél éve nem szexeltem, pedig aztán jól nézek ki és nem beképzelt vagyok hanem teszek érte sokat

Már sok fdlekepp próbáltam csábítani kB havi 1x bevalt aztán maradt az ujjam

Egy ismerősömmel néha össze járunk babaznibes az ő párjával találtunk egymásra mint szeretők

Ott a férfi 30 a nő 45

Nalunk én 24 párom 31..

Szeretem a párom, mindent megad a szexben kívül és jó ember de kell a szex..

2019. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!