Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet szeretem imádom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet szeretem imádom de testileg más kell?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz ezért elnézést!

1 éve járok a masszőromhoz mert ülő munkát folytatok.Idővel azt vettem észre hogy kezdett bensőséges lenni a viszonyunk és élveztem a társaságát.Egy beszélgetés alkalmával elmondta hogy ilyen klassz nővel még nem dolgozott és szeretné ha több lenne köztünk mint barátság és ügyfél kapcsolat.Mondtam neki hogy felejtse el mert férjem és gyerekem is van de engem nem hagyott motoszkálni a gondolat hogy együtt legyünk.Pár alkalom után volt egy fura szituáció mikor közel kerültünk egymáshoz és megcsókolt én meg vissza és az egészből egy irtó jó szeretkezés lett,ami azóta tart ez kb 1 hónapja történt de volt időm gondolkodni rajta hogy mit is érzek.A masszőr fiút egyáltalán nem szeretem csak testileg vonzódom hozzá és ezért mentem bele ebbe a szexkapcsolatba, meg talán azért mert sosem derülhet ki hisz a párom tudja hogy odajárok massziroztatni.A párom viszont szeretem és imádom de tudom hogy aljas dolog amit művelek ezért talán többet is rakok a kapcsolatunkba mint eddig. Ezáltal a kapcsolatunk a férjemmel az utóbbi időben sokkal kiegyensúlyozottabb és meghitt. Akkor ha mostanában így megvagyunk, minek kellhet nekem más testileg? Sokat gondolkodtam rajta de nem jön a tudás hogy mégis miért? Lehet jó lenne egy pszichológus? 31n


2019. jan. 16. 14:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
A szex egy dolog, de az biztos, hogy ha hazudsz a férjednek, akkor őt nem szereted. Miért vagy kapcsolatban egy olyan emberrel, akit nem szeretsz? Neked ez jó?
2019. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire "jól " kezeled a szitu, javasolnám, hogy ülj le a férjeddel és beszélj egy nyitott házassàg lehetőségéről, persze úgy, hogy ő is akkor kikacsinthat bármikor.

Vagy

Hagyd a fenébe a masszőrfiút.

2019. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A férjemet pont hogy jobban szeretem mint valaha. Én legalábbis így érzem
2019. jan. 16. 14:53
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Annyira bírom az ilyen dumàkat,hogy így meg úgy szeretem a férjem,feleségem,de azért lazán mással dugok x ideje...Hagyjuk már,ha valóban szeretnéd nem döglenél össze mással!Szerintem köpj fel és állj alá!!!
2019. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

#3

Akinek így hazudsz, azt nem tiszteled. Akit nem tisztelsz, azt meg lehetetlenség szeretni. Mármint persze, úgy lehet szeretni, mint egy cuki aranyhörcsögöt, vagy mint egy minőségi tojást tojó tyúkot, de ez a fajta "szeretet" nem elég egy párkapcsolathoz.

2019. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Ne keverjük össze a szeretetet a boldogsággal. Te nem a férjedet szereted, szimplán boldogabb vagy mert szexuálisan is kielégülsz amit ezelőtt nem tudtál valamilyen okból kifolyólag és nyugodt is mert tudod, hogy nem bukhatsz le. A férjeddel meg eddig se volt komolyabb bajod, ezért gondolod azt, hogy szereted, pedig ha szeretnéd nem tudnál neki hazudni. Inkább arra keresd a választ, hogy miért nem tudsz a párod által kielégülni, mert oka mindennek van. Egyébként én a helyedben nem csücsülnék a babérjaimon olyan nyugodtan mert a pasi akivel szexelsz még nyugodtan felnyomhat a párodnál, ha valami nem úgy alakul kettőtök között.
2019. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez egy kitalált történet megint.
2019. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

Nincs ebben semmi rendkívüli, sőt ez a nők klasszikus kettős felállása. Otthon tartanak egy hasznos balekot, akit nagyon szeretnek, mert jó apa, a belét is kidolgozza meg minden, de vele semmi szexet nem kívánnak. Közben meg félredugnak egy olyan pasassal, akitől csak a testiséget kérik, mást tőlük úgysem kaphatnának.


Minden férfi, aki házasodni készül, nagyjából erre számíthat.

2019. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Ezért kell két férfit tartani otthon . Egy aki főz mos takarít , másik pedig szex szolga 😁😁
2019. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

#8

Ja, mert egy-két kretén ezt csinálja, egyből biztos mindenki ilyen. Édesjóistenem.

2019. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!