Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet szeretem imádom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet szeretem imádom de testileg más kell?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz ezért elnézést!

1 éve járok a masszőromhoz mert ülő munkát folytatok.Idővel azt vettem észre hogy kezdett bensőséges lenni a viszonyunk és élveztem a társaságát.Egy beszélgetés alkalmával elmondta hogy ilyen klassz nővel még nem dolgozott és szeretné ha több lenne köztünk mint barátság és ügyfél kapcsolat.Mondtam neki hogy felejtse el mert férjem és gyerekem is van de engem nem hagyott motoszkálni a gondolat hogy együtt legyünk.Pár alkalom után volt egy fura szituáció mikor közel kerültünk egymáshoz és megcsókolt én meg vissza és az egészből egy irtó jó szeretkezés lett,ami azóta tart ez kb 1 hónapja történt de volt időm gondolkodni rajta hogy mit is érzek.A masszőr fiút egyáltalán nem szeretem csak testileg vonzódom hozzá és ezért mentem bele ebbe a szexkapcsolatba, meg talán azért mert sosem derülhet ki hisz a párom tudja hogy odajárok massziroztatni.A párom viszont szeretem és imádom de tudom hogy aljas dolog amit művelek ezért talán többet is rakok a kapcsolatunkba mint eddig. Ezáltal a kapcsolatunk a férjemmel az utóbbi időben sokkal kiegyensúlyozottabb és meghitt. Akkor ha mostanában így megvagyunk, minek kellhet nekem más testileg? Sokat gondolkodtam rajta de nem jön a tudás hogy mégis miért? Lehet jó lenne egy pszichológus? 31n


2019. jan. 16. 14:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha tényleg szereted, akkor az őszinteséget javaslom. A férjed el tudja dönteni, hogy tud-e így élni Veled. Ez az egyik. A másik, természetesen ha elfogadja ezt a helyzetet, akkor az Ő számára is lehet más nőkkel szeretkezni. Ezt gondold végig. Volt olyan barátnőm, aki félrelépett, mikor megtudtam, szakítottunk. Erre futott az új barátjához, hogy végre szabad, itt van, együtt élhetnek. A pasija meg közölte, hogy többéves kapcsolatba pár szó után dugtunk, akkor mire számíthatnék. Üríteni jó vagy, barátnőnek nem, ahhoz ribizli vagy. Úgyhogy csak óvatosan.
2019. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%
El fog múlni a masszőr sráccal ez a romantika,idő kérdése. Persze,tudjuk,ocsmány dolog félrelépni,de bárkivel megtörténhet,még akkor is,ha vehemensen tagadja,hogy Ő aztán sosem kerülhet ilyen helyzetbe. Valóban jót tehet a lelkivilágnak,erősíti a női önbizalmat,és a házasságra is pozitívan hat. Ha szigorúan ketten tudtok róla,és le fog záródni,a férjed pedig szereted,hát tedd.
2019. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%
Szégyelld magad. Amit tettél arra nincs mentség, ok, se SEMMI, csak bocsánat, de ahhoz ezt az egész mocskot le kell zárnod. Sajnálom a férjed, hogy ilyen felesége van. A gyerekeid meg szégyenkezhetnek, mert ilyen anyjuk van.
2019. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

#12

A félrelépés nem "megtörténik", hanem az ember csinálja vagy nem csinálja. Döntés kérdése, nem pedig valami véletlen baleset.

2019. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
45%

Mennyi álszent van itt. Így működik az ember, ha egy idő után ott tudod hagyni a szeretőd, akkor semmi gond nem lesz a férjeddel. Teljesen felesleges neki kitálalnod.

Nem monogámnak vagyunk kódolva biológiailag. Ez csak egy életvezetési döntés. 100 féleképen tudunk szeretni. Nem lettél rosszabb ember, hiába utálkoznak itt mások, a férjedet se szereted kevésbé pusztán ettől.

2019. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Az lemaradt, hogy veszélyes játék amit csinálsz, ne tartsd fenn túl sokáig.
2019. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
12-es vagyok. Döntés kérdése,persze,de hidd el,hogy véletlenül us belesodródhat bárki ilyen helyzetbe. Mondhat nemet,de a gondolatából ezzel még nem söpri ki.
2019. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%
Megfájdul a fejem ettől a sok mesétől.
2019. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18-as,miért olvasod?
2019. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

A szenvedély nem egy állandó dolog és simán kialakulhat egy másik férfi/nő iránt. A mindennapokban nyilván unalmassá válik a férjed/feleséged egy idő után. Sokan tagadásban élnek, képmutatásként szentbeszédeket tartanak és megtagadják a természetüket.

Miért van ennyi "megcsalás"? Miért kívánunk olyan személyt, aki nem a házastársunk? Miért igényeljük olyan személy társaságát aki nem a férjünk/feleségünk? Ilyen a természetünk! Könnyebb lenne elfogadni ezt és végre olyan társadalmi normákat létrehozni, ami nem gerjeszti a stresszt/feszültséget, hanem épp ellenkezőleg boldogabbá/kiegyensúlyozotabbá tenne.

Ha tiszteled a férjed beszéld meg vele, hogy milyen igényeid vannak lehet, hogy tőle sem állnak messze a hasonló gondolatok. Jussatok közös nevezőre ez lenne a cél. Egy házasság vége nem a "megcsalás" hanem a megbeszélés hiánya.

2019. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!