Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet szeretem imádom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet szeretem imádom de testileg más kell?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz ezért elnézést!

1 éve járok a masszőromhoz mert ülő munkát folytatok.Idővel azt vettem észre hogy kezdett bensőséges lenni a viszonyunk és élveztem a társaságát.Egy beszélgetés alkalmával elmondta hogy ilyen klassz nővel még nem dolgozott és szeretné ha több lenne köztünk mint barátság és ügyfél kapcsolat.Mondtam neki hogy felejtse el mert férjem és gyerekem is van de engem nem hagyott motoszkálni a gondolat hogy együtt legyünk.Pár alkalom után volt egy fura szituáció mikor közel kerültünk egymáshoz és megcsókolt én meg vissza és az egészből egy irtó jó szeretkezés lett,ami azóta tart ez kb 1 hónapja történt de volt időm gondolkodni rajta hogy mit is érzek.A masszőr fiút egyáltalán nem szeretem csak testileg vonzódom hozzá és ezért mentem bele ebbe a szexkapcsolatba, meg talán azért mert sosem derülhet ki hisz a párom tudja hogy odajárok massziroztatni.A párom viszont szeretem és imádom de tudom hogy aljas dolog amit művelek ezért talán többet is rakok a kapcsolatunkba mint eddig. Ezáltal a kapcsolatunk a férjemmel az utóbbi időben sokkal kiegyensúlyozottabb és meghitt. Akkor ha mostanában így megvagyunk, minek kellhet nekem más testileg? Sokat gondolkodtam rajta de nem jön a tudás hogy mégis miért? Lehet jó lenne egy pszichológus? 31n


2019. jan. 16. 14:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
11%
Ezért nem szabad házasodni,mert félredugatás lesz a vége.Jó lenne egy statisztika arról hogy a nők hány százaléka kavar más férfival,házasság alatt.
2019. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem egy ilyen helyzetben nem az a probléma,hogy a férj nem adja meg a feleségnek azt, amit a szeretőtől megkap.

Egyszerűbb a helyzet: a szeretőhöz vonzódik szexuálisan, lehet,hogy sokkal kevesebb "variációtól", a férjhez viszont már kevésbé.


Egyik kedvenc írómtól idézek: "a vonzalom nem döntés kérdése"

2019. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

A vonzalom lehet,hogy nem döntés kérdése,de az,hogy szétrakod valakinek a lábadat,az igen!

Az embert éppen az különbözteti meg az állatoktól,hogy a pillanatnyi érzéseink által kiváltott esetleges tetteinket az eszünkel felül tudjuk írni.

Ezek szerint itt sokan lemaradtak az emberré válás folyamatában.

2019. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

Én nem azt tapasztalom,hogy ennyire vehemensen tiltakoznak a párkapcsolatban élők a félrelépés ellen.

Itt bármit le lehet írni, de a mai világ pont az ellenkezőjéről szól.


Biztos hülyén hangzik, de nem gondolnám azt,hogy a kérdező ezt nem ezerszer átrágta magában, és bizonyára lelkizik is rajta rendesen.


Én nem ítélem el, sajnos manapság minden második - jobbik esetben- kapcsolat "vérzik" valamitől. Ha nem megcsalástól,akkor bántalmazástól, lelki terrortól,anyagi válságtól, félrelépéstől.


Sajnálatos,hogy így van,de ne legyünk már ennyire álszentek,hogy rögtön bitófára küldjük azért, mert előfordult ilyen. Nem emelem piedesztálra természetesen a kérdezőt, nem esek át a másik oldalra, de magam is voltam ilyen helyzetben, tudom, hogy simán bele lehet sodródni.


Hosszú idő óta kapcsolatban élek, szeretem, és tisztelem a párom (nem kérek negatív kritikát, mert valóban így van), ennek ellenére az érzelmeim belesodortak egy hasonló helyzetbe. Mondhattam volna nemet, de nem mondtam.

2019. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
Mivel ez a jellemző, nem lehet ezt kultúráltan, őszintén megbeszélni? Felvetni egy négyes szex lehetőségét, akkor kiderülne a párunk mit gondol erről. Lehet őt is izgatja. Ha nem, akkor még mindig lehet szakítani, vagy házaséleten javítani, és persze lehet sunnyogni is más farkán rugózva. De előtte próbáljunk már a párunkal őszintének lenni.
2019. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%
Lehet én vagyok a hülye de, én a férjemet nagyon szeretem!! És ha nagyon szeretem akkor a hideg rázna ha valaki hozzám érne!! Eleve el sem jutnék odáig hogy meg fogjon olyan területen ami már nem illik! A másik hogy a szemébe sem tudnék nézni ezek után lefrküdni meg pláne nem hisz elötte egy másik férfi fa.ka volt bennem!! Ezzel a férjemet a porig aláznám még ha nem is tudna róla!! Lehet velem van a baj de ha szeretek valakit csak vele tudok lenni!! Nézz mélyen magadba és lehet rá jössz hogy nem szereted te a férjed eléggé!!
2019. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

Megcsalás nem azért van,mert másra vagyunk kódolva. Azért van, mert összejönnek emberek azzal,aki éppen elérhető legjobb party. A jó vagy lehetne rosszabb is kategória, de azért nem erről álmodik. aztán az élet úgy hozza,hogy becsusszan egy-egy fullosabb (20 év alatt még atlagjoska is osszeakadhat 1-2 alkalomra egy dögös, jó testű őzikével és átlaggizit is megmasszirozhatja egy kisportolt huszas) és ebből lesz az, hogy a férjem/feleségem szeretem, de nem birtam ellenállni és "csak úgy megtörtént".


Az még mellékes, hogy a vonzalom természetes mások iránt.


Két tökéletes testű lany közül mindkettő vonzó, mindkettőre felizgulnék, akarmelyikkel is járnék valójában. Ugyanúgy megnézném a másikat is. De attól vagyok ember, hogy felfogom, ez a másikkal szemben egy tiszteletlen és undorító dolog, a házasság része a hűség, minek házasodtal,ha ez nem tetszik?


Mostmár ne mond el a ferjednek, minek ezt az orra alá dorgolni? De lepj ki vagy ebből vagy a hazassagodbol.

2019. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
28%

Annyian tanácsoljátok,hogy lépjen ki a házasságából. Nem biztos,hogy ezt kellene tennie. Miért is nem hihető,hogy szereti a férjét?Ez a flört biztos,hogy ideig-óráig tart, viszont az érzelmei megvannak a férje irányába, ami biztos vagyok benne,hogy nem szűnik meg ezt követően sem.

Nem hinném,hogy emiatt fel kellene adnia az eddigi életét a kérdezőnek, hiszen a masszőr sráctól nem akar semmit, a férjével meg bizonyára már kialakították a közös életüket, gyerekük is lehet.


Aki már elvált tudja,hogy ezt követően nehéz felépíteni egy újabb életet, tehát meg kell ezt a lépést nagyon gondolni.


Ha nem működik a házasság ez természetes döntés, de itt nem erről ír a kérdező. Lehet mondani,hogy persze, akkor miért is lépett félre? Nem zárja ki a kettő egymást, attól szeretheti a férjét,hogy elragadták az érzelmek más irányba.

Szerintem nincs olyan házasság ahol hosszú évek alatt ez ne történne meg valamelyik fél részéről.

2019. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!