Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy csak azért se adom oda a másik nőnek a férjemet, inkább benne maradok a hazassagban?

Figyelt kérdés
Tudom ki az a nő,akivel meg lettem csalva,és tudom ha elvalok akkor örömmel ugrik majd rá a ferjemre.Normalis ez hogy inkább akkor a férjemmel maradok csakhogy ne legyen az ove?
2019. febr. 7. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen, megtudtam hogy megcsal, ismertem a nőt is,együtt jártunk egyetemre.

Majd nem hagytam el,mondván, nehogy ővé legyen már. 2 hónapig bírtam,aztán felatam. Mivel pontosan tudtam,amikor nem ért haza a munkából nála van. Szörnyű volt,felemésztett teljesen.

Ennek már 3 éve,életem legjobb döntése volt! Most ujra boldog vagyok,valaki más mellett,akinek én vagyok az egyetlen :)

32/N

2019. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Rockarc ***** válasza:
71%

Igazabol ez nem a te dontesed. Mit varsz ettol? Csak megjobban meg fognak semmisiteni, mielott kidobnak. Ne kinozd magad tovabb.


42F

2019. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Utolsó dehogy.a férjem velem van és velem is akar élni.csak akkor menne oda a nőhöz lakni ha én kirugnam.
2019. febr. 7. 18:55
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarnál olyan emberrel maradni, aki megcsalt..?
2019. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Egy pillanatra én is igy voltam, aztán valahogy rádöbbentettek hogy nem kéne magamat porig alázni.... otthagytam! Aztán ahogy a mesében is lenni szokott, megtaláltam a másik felemet, az ex meg próbált volna teperni :-)


Én segítenék neki csomagolni a helyedben!

2019. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Persze,veled marad

hiszen van egy naiv felesege aki mos foz takarit

penzt is hoz a hazhoz,ismer,tudja hogy melletted kenyelmes elete lesz...

A szereto ugyanugy megmarad hiaba tagadja h befejezi

ha nem ez a no,majd jon a kovetkezo

egesz nap takaritasz,fozol sutsz az uradnak

aki lehet kozben is egy masik no combjait simogatja

Bar te tudod!Ha kiderul a kesobbiekben h ugyanugy atver remelem nem kerulsz padlora.

A te eleted!mindenki ugy eli ahogy akarja.

2019. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Veled marad, mert kényelmes, mellette pedig jól érzi magát a szeretővel. Ennél jobban nem alázhatod meg magad. Az egyetlen "nyertes" a férjed, mert így mindkettőtöket (ki)használ, te pedig nem tudsz új életet kezdeni.
2019. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Csórikám...leesett hogy ki vagy.A férjed szerelmes a másik nőbe,éljél csak együtt ezzel a tudattal.Semmi önbecsülés nincs benned.
2019. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem, én azt éreztem, hogy nekem ez a f..sz többet nem kell, viheti, megtarthatja. Megérdemlik egymást. Az exférjem se olyan tökéletes, ahogy a szeretőnek előadta magát.

Végül ez lett a tökéletes bosszú. Pár hónapig teljesen pokollá tették egymás életét, azt is megbánták, hogy megismerkedtek. Mire az exem sasszézott volna vissza, addigra nekem már volt más.

2019. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó??tessék????
2019. febr. 7. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!