Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy csak azért se adom oda a másik nőnek a férjemet, inkább benne maradok a hazassagban?

Figyelt kérdés
Tudom ki az a nő,akivel meg lettem csalva,és tudom ha elvalok akkor örömmel ugrik majd rá a ferjemre.Normalis ez hogy inkább akkor a férjemmel maradok csakhogy ne legyen az ove?
2019. febr. 7. 18:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
80szazelkos ezt jól csináltad.Na te aztán jól megszivattad az exedet!Bár minden nő ilyen erős lenne..
2019. febr. 7. 19:34
 12/21 A kérdező kommentje:
Komolyan 80%os most végig olvastam még egyszer amit írtál.Le a kalappal.Nezd meg hány ilyen hozzászólást látsz itt a gyakorin.Nagyon jó hogy vannak még nők akikben van egy kis tartás...
2019. febr. 7. 19:37
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Téged se tart vissza semmi. Kiadhatod az útját, nem tilos.

Csak magaddal tolsz ki, ha elkezdesz versengeni a másik nővel. Indulj ki abból, hogy tényleg egy szinten vagy azzal, akinek kell a maradékod?

Mit nyersz? Egy hűtlen fa..szt, akiben úgyse tudsz bízni, és egy xar kapcsolatot. Ezt szerintem viheti a másik. Ne aggódj, ő se lesz vele boldogabb.

Te meg szingliként, tiszta lappal tudsz ismerkedni. De mondok jobbat: én azt a pár hónapot is élveztem, amíg szingli anyuka voltam.

Hidd el: ebben a játékban az nyer, aki megszabadul a hűtlen fa..sztól. 😉

2019. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem normális ez a gondolat. Eszembe sem jutna. Vigye csak. Megérdemlik egymást.
2019. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elso lebukasnal dobtad?hogy találtál rögtön mást?
2019. febr. 7. 19:48
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Szenvedjé csaje magadnak,ha neked ilyen férj kell csak dacból
2019. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
A szerető azzal csak jól fog járni,ha nem adod neki a férjed.Minek lenne neki egy hazug p.cs.
2019. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 1,5 hónapra lett új kapcsolatom, azóta is tart :-) 5# voltam

Csak jobb lesz, hidd el.

Én 1 delutant vegigbőgtem, megiscsak 13 év volt.

Kaptam aztán vkit, aki megbecsül, tisztel, és csak én vagyok neki. Az első ember aki mellett tényleg úgy érzem, hogy na "itthon vagyok".

Tudom rossz nem látod előre mi lesz.... de hidd el, jobb lesz :-)

2019. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó hol sikerült ilyet találni?
2019. febr. 7. 20:55
 20/21 Savlekotő ***** válasza:

Utolsó dehogy.a férjem velem van és velem is akar élni.csak akkor menne oda a nőhöz lakni ha én kirugnam.


Ne haragudj de buta vagy,nálad lakhat mosol főzől,ő meg dugja a nőt igy is úgy is,vagy téged is néha ha épp rád fanyarodik,te szerinted ez neked jó,én nem aláznám meg magam a helyedben,mert a végén beköltözik a nő is.. :(

2020. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!