Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek?

Figyelt kérdés
Kaptam messengeren egy csajtól egy üzenetet. Nem tudom, ki volt, neve nem volt ismerős, profilképe nem volt. Leírta, hogy a férjem nem szeret sem engem, sem a gyereket. Sosem szeretett. Nem hittem neki, de simán leírta, hogy ki az én férjem. És csak azért szól, mert ezt tudnom kell, mert ő nagyon sajnál minket. Mondtam neki, hogy találkozzunk, de ő nem akart. Állítólag nem feküdt le a férjemmel. Aztán elköszönt és megszüntette a fiókját. Nem tudom hová tenni. Rákérdeztem a férjemnél, de ő természetesen tagad.
2019. ápr. 16. 06:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez is nagyon árulkodó. Amikor viberezik, vagy gyanús dolgot csinál, kérdezz rá feketén- fehéren! A reakcióiból is le tudsz szűrni sok mindent.
2019. ápr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta előttem,hogy amikor a legjobban telefonozik,kapja ki gyorsan a kezéből és fusson! Nos,én ezt megcsináltam régen az ex-párommal,gyorsan mint a villám be a fűrdőbe, ajtót becsuktam és hip-hop mindent megtudtam amit akartam! A reakció? Majdnem rám törte az ajtót, nagyon bekkatant mert lebukott! Ki is dobtam, mint cicát kakilni..:((
2019. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ismét rákérdeztem, mondtam, ne nézzen hülyének. Legalább legyen benne ennyi, hogy megmondja, hogy van valakije. Erre elkezdett vigyorogni, hogy nincs senkije és akkor már keres valakit, hogy igazam legyen.
2019. ápr. 21. 05:42
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég tipikus válasz :-(
2019. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tuti hogy van vkije csak titkolja. Persze keres vkit aki igazolja a hazugsagat. Hát én ezt sem veszem be.
2019. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más miatt nem is,de a bunkó reakciója miatt elhagynám
2019. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Na derült ki valami azóta?
2021. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!