Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek?

Figyelt kérdés
Kaptam messengeren egy csajtól egy üzenetet. Nem tudom, ki volt, neve nem volt ismerős, profilképe nem volt. Leírta, hogy a férjem nem szeret sem engem, sem a gyereket. Sosem szeretett. Nem hittem neki, de simán leírta, hogy ki az én férjem. És csak azért szól, mert ezt tudnom kell, mert ő nagyon sajnál minket. Mondtam neki, hogy találkozzunk, de ő nem akart. Állítólag nem feküdt le a férjemmel. Aztán elköszönt és megszüntette a fiókját. Nem tudom hová tenni. Rákérdeztem a férjemnél, de ő természetesen tagad.
2019. ápr. 16. 06:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valószínűleg a szeretője, aki az első helyre szetetne lépni. Gondolom az igaz, hogy téged nem szeret, régóta csalhat, viszont a gyermekét remélhetőleg szereti.
2019. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Így van.. a szeretője nem bírta tovább és írt neked. Mondjuk elég gyerekes módon tudatta. Ha lett volna mersze találkozik veled. A férjed persze hogy tagad.
2019. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy felbôszült szerető van a dolog mögött, akinek hosszú-hosszú ideje ígérgeti a férjed, hogy elváltok, mert nem szeret, rossz a házasságotok, nincs szex otthon, stb... Csakhogy túl régóta nem történik semmi, szegény csaj meg megunta a várakozást a semmire, így borította a bilit. Mondjuk hitelesebb lett volna, ha a saját fiókjából ír, és bizonyítékokat is csatol (pl. beszélgetések, fényképek), de azért így is van okod számonkérni a férjed. A csajról meg úgyis fogsz még hallani, a kettejük dolga még nrm lefutott, a csak meg úgy tűnik, nagyon akarja a férjed.

Sajnos nagyon egyszerűen működik a férjed, elég sok ugyanazen forgatókönyv alapján megtörtént félrelépést láttunk már.

2019. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Leírom az én példámat.

Én is megirtam a férjem szeretőjenek a férjének. Ő sem hitte el.

Pedig rajtakaptam őket.

Azóta a férj állandoan a nő nyakán van aki ugyanúgy csalja csak sokkal óvatosabban csinálja..

Ekkor a bosszúvágy fűtött, de mint látod semmit sem értem el vele.



Viszont ez a sose szeretet duma..

Ez csak ilyen csajozos szöveg.

2019. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta a csaj, nem volt közük egymáshoz. Kértem, mondja el, nem rá leszek dühös. De azt mondta, hogy nem feküdt le vele.
2019. ápr. 16. 08:00
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ezt mondja. Ha beszámolna a legszaftosabb részletekről is, azt kockáztatná, hogy a hites urad soha többé nem állna vele szóba.

Így nyávoghat majd neki, hogy "de én szeretlek", meg hogy "nem mondtam semmit"......


Ha van egy kis tartásod, előveszed a férjed, és nem veszed be azt, hogy fogalma sincs semmiről. Egy ilyen üzenetváltás után ha nálad nem kapcsol be a vészcsengő, akkor viszont megérdemled, hogy hülyének nézzenek.

2019. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De, bekapcsolt a vészcsengő. Csak kíváncsi voltam, más is így látja e.
2019. ápr. 16. 08:14
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ha nincs bizonyíték, lehet egy rosszakaró csaj is aki pont azért áll bosszút, mert nem feküdt le vele a férjed és azért nem akarja hogy rájöjj, ki ő, mert akkor nagy balhé lenne. Ez is benne van a pakliban, ha nincs egy darab bizonyíték sem. Persze ez csak akkor reális, ha úgy érzed, a férjeddel a kapcsolatod remek és megbízol benne emberként, hogy nem tenne ilyet, vagy legalábbis bevallaná, ha megtette.
2019. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak szereto jelölt. Valamit biztos kavartak, de a férjed meggondolta magát es kilépett, ami nem tetszett a hölgyeménynek.

Mondjuk ez sem sokkal jobb verzio.

2019. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj a férjeddel,ezt minél hamarabb tisztázni kell.Első sorban vele kell ezt rendezni!Ne hagyd,hogy hülyének nézzenek.
2019. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!