Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hinnétek?

Figyelt kérdés

Mostanában többször a barátom elé mentem a munkahelye elé. Ma ahogy vártam rá, kijött egy lány a munkahelyén található kisboltbol, odajött hozzám, és mosolyogva mondta hogy többször látott vele, és szeretne szólni hogy alakul köztük valami, így szeretné ha lekopnék. Köpni nyelni nem tudtam. Rákérdeztem barátomnál, mindent tagadott. Kértem mondja meg akkor a lánynak is amit nekem. Arra nem volt hajlandó, elviharzott és otthagyott. Most mi ez az egész?


19/L 25/f a lány pedig 30korul lehet


2019. márc. 19. 18:31
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem tudni, de én a sumákolókkal nem foglalkozok. Egyszerűen tovább lépnék ha férfi nem tudja tisztázni magát (és nem is akarja).
2019. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

A boltos lány lerendezte volna,hogy a pasid az Övé legyen. Te megsértődsz, a pasiddal összevesztek, Neki pedig szabad a pálya.

Lehet,hogy a barátod csak ellően udvarias volt Hozzá, Ő pedig félreértette, vagy félre akarta érteni.

Ha nem vettél észre semmit eddig ami arra utalt volna,hogy megcsalni készül, ne hidd el, de járj nyitott szemmel.


Azt viszont nem értem miért hagyott ott, hiszen Te csak tényeket ismertettél Vele, nem gyanúsitotad.

2019. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
A párod sumákol, ami nem jót jelent.
2019. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
*kellően udvarias
2019. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Na, azt amit én rendeztem volna ott azt nem tették volna zsebre. Még meg sem akarja magyarázni a dolgokat és tisztázni? Még ő viharzik el? Milyen egy sumák sz.r alak a te barátod? Megcsinálja a balhét és kibújik a felelősség alól? Hamar felejtsd el!!!
2019. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb várd meg a csajt, és mondd meg neki, hogy szabad a pálya, neked nem kell olyan, aki megcsalt. Ő viszont megérdemli, tartsa meg.
2019. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem akarta tisztázni a nővel előtted,ezért igaz.De megérdemli a nőt,érdekes beszólás ,hogy kopjâl le.
2019. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Várjátok meg a munkahely előtt egyszerre mindketten. 10 méter távolságra. Azé a pasi, akihez odamegy.

Kutyánál is beválik.

2019. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya lebukás :D
2019. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedbe fognam a barátom (nem írtad hogy a csaj a boltban dolgozik-e vagy munkatársak, vagy csak nekem nem esett le) , megkeresnénk a csajt, és a a csaj is ott van akkor megkerdezném a csávót hogy akkor mi van. Meg a lányt is. Gondolom nem ugyanazt fogják állítani, pláne ha a lány már ezt mondta (mondjuk rém pofátlan) de már csak a reakciókból is le tudod szűrni. Aztán igazából édesmindegy mert a csávót kidobnám, a csajnak meg mosolyogva mondanám hogy leszelektálom és ez a tapló barom az övé lehet. (Tudom nem túl kedves de én ilyen vagyok:D)
2019. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!