Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hinnétek?

Figyelt kérdés

Mostanában többször a barátom elé mentem a munkahelye elé. Ma ahogy vártam rá, kijött egy lány a munkahelyén található kisboltbol, odajött hozzám, és mosolyogva mondta hogy többször látott vele, és szeretne szólni hogy alakul köztük valami, így szeretné ha lekopnék. Köpni nyelni nem tudtam. Rákérdeztem barátomnál, mindent tagadott. Kértem mondja meg akkor a lánynak is amit nekem. Arra nem volt hajlandó, elviharzott és otthagyott. Most mi ez az egész?


19/L 25/f a lány pedig 30korul lehet


2019. márc. 19. 18:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
28%
Tipikus ribizli! Undorító. Bízz a párodban, amíg az ellenkezőjére nem ad okot.
2019. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
A pasid úgy látom, nem túl egyenes jellem... Én nem is lennék rá kíváncsi ezek után.
2019. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Bence_ ***** válasza:
100%

Avval, hogy zavarba jött és otthagyott el is árulta magát.

Ha hozzád oda mennék és mondanám, hogy velem jársz te ott hagynád a párod vavy elkezdenél nevetni és szépen elsétálnátok?

Kerülte a konfliktust ezért lépett le.

2019. márc. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kavarnak és a barátod előadta neki hogy tulajdonképpen van egy másik csak akivel szintén van valami (ez lennél te) de nem tudja hogy rázza le és a csaj úgy gondolta, hogy végre kezébe veszi a dolgokat hogy továbbléphessen a pasiddal. Legalább most már tudod micsoda egy féreggel vagy együtt.

31/N

2019. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 esnek: szerintem már adott rá okot, hogy ne bízzon benne..

Ha a csaj kitalálta volna a dolgot akkor szerintem simán kinevette volna őt a pasi vagy szemtől szembe rákérdezett volna, hogy ez mit akar jelenteni?

De mivel elviharzott azt jelenti nem tudott volna mit mondani és megijedt a konfrontálódástól. Tuti, hogy kavar a csajjal.

2019. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!