Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek ennek?

Figyelt kérdés
Kaptam messengeren egy csajtól egy üzenetet. Nem tudom, ki volt, neve nem volt ismerős, profilképe nem volt. Leírta, hogy a férjem nem szeret sem engem, sem a gyereket. Sosem szeretett. Nem hittem neki, de simán leírta, hogy ki az én férjem. És csak azért szól, mert ezt tudnom kell, mert ő nagyon sajnál minket. Mondtam neki, hogy találkozzunk, de ő nem akart. Állítólag nem feküdt le a férjemmel. Aztán elköszönt és megszüntette a fiókját. Nem tudom hová tenni. Rákérdeztem a férjemnél, de ő természetesen tagad.
2019. ápr. 16. 06:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Beszéltünk. Természetesen ő nem tudja, ki ez a csaj, miért hiszek neki. Csak elég fura, hogy mióta erről szó volt, azóta sokkal kevesebbszer fordul elő, hogy fel sem ébred és már a vibert nyomja, éjjel, mikor alszok,a vibert nyomja. Az udvaron a kocsiban ülve telefonál hosszú perecekig, majd jókedvűen bejön. Azt mondja, hülye vagyok. Nem tudok a telefonjába belenézni, le van zárolva,a kódját nem ismerem. Emailhez a jelszót nem tudom.
2019. ápr. 16. 09:10
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Ajjaj, hát elég egyértelmű. Ha tagad, amit a legtöbben tesznek egy ilyen szituban, akkor beraknék vmi mini lehallgatót a kocsiba :-)
2019. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hány sztori kezdődik ugyanígy. Többek közt az enyém is. Addig nem hiszünk el igazán semmit, amíg belénk nem mar egy kellően megdönthetetlen bizonyíték okozta jeges rémület érzése. Sajnos az előttem szólók is nagyon jól írták. Szeretője, viszonya van. Keress egy barátot, barátnőt, akivel elkezdheted kibeszélni és amennyire csak lehet, készülj fel az elkerülhetetlenre. Nagyon sajnálom.
2019. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyeltesd egy jó barátoddal pár napig. Valószínűleg egyértelmű lesz és lesz bizonyítékod.
2019. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már hallottam olyanról, hogy egy olyan illető szólt a feleségnek akinek tényleg semmi köze nem volt a férjhez. Csak valamiért úgy látta, hogy ez a rendes nő nem érdemli meg, hogy így bánjon vele a férje. Általában nem olyan messzi ember teszi ezt, valószínűleg ismeri a családot és a viszonyokat. Épp ezért nem fedi fel kilétét mert akkor konfrontálódnia kell a növel is meg a férjjel is. És az emberek nem szeretnek konfrontálódni, félnek, hogy annak ellenére, hogy igazat mondanak ők lennének a rosszak, a család szétverők.

Szerintem lehet erről is szó.

2019. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ellaposodott a házasságunk. Mindketten tehetünk róla. Csak mikor nekem könyörögni kell, hogy segítsen otthon, hogy nekem is jól esne, ha egy reggelit, vagy vacsorát adna elém valaki. De süket fülekre talál.
2019. ápr. 16. 11:25
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek nem hinnék.Kérdező,ez teljesen egyértelmű ez a szitu.
2019. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyban viberezik vedd ki a kezéből a telefont és fuss. Bele sem kell olvasnod, a reakciója majd mindent elárul.
2019. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Van valami fejlemény?
2019. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. Természetesen tagad.
2019. ápr. 17. 06:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!