Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan sztorikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan sztorikat, hogy a szerető kitálalt a megcsalt félnek?

Figyelt kérdés
mi történt ezután? miért borította ki a bilit?

2019. ápr. 14. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig azért, mert szakítottak, és szinte mindig az a vége, hogy a megcsalt fél nem hisz neki. Inkább elhiszi a megcsalónak, hogy valaki be akart kavarni.
2019. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk egy kicsit máshogy volt.Feleségével szétmentek,majd mi összejöttünk.1 év után keresett meg azzal,hogy már hónapok óta csal engem vele. Nem hittem el,míg nem küldött beszélgetéseket.Igaz,benne volt hogy szeret engem,de mégis szüksége volt rá is. Ja és letagadta! :D Röhögve hagytam el,a feleség azóta bepasizott,ő meg egyedül rohad valahol
2019. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kitálalt az exem volt csaja (ő került a szeretői pozícióba). Első perctől elhittem neki, mert azonnal értelmet nyertek a furcsaságok.

Leültem megbeszélni a csajjal a dolgokat, illetve egyikünk sem haragudott a másikra, mindketten hülyének lettünk nézve neki azt hazudta, hogy engem kidobott, nekem meg azt, hogy nem tartja az exxel a kapcsolatot).


28n

2019. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. A szerető el lett zavarba a francba. A megcsalt fél pedig tökleszarja, hogy mit csinál a párja, mert csak gyerek moatt vannak együtt.
2019. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam,aki tálalt. 8 hónap után derült ki,hogy évek óta van már barátnője. Nem kellett nagyot tennem.Ott aludt nálam,hívta egy ,,Sanyi" nevű emberke.Épp fürdött,kiabáltam be neki,hogy hívja a Sanyi.Nem hallotta ezért felvettem és azzal kezdtem :Szia Sanyi, Tibi épp fürdik mindjárt visszahív. Süket a vonal.

Egy nagy sóhajtás után a csaj megkérdezte ki vagyok. Aztán én is,hogy ő kicsoda. Igazából kérdésekre válaszoltam és nem hazudtam semmiben. Tibi aznap este egyedül maradt

2019. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A volt férjem szeretője írogatott nekem. Férj tagadta, de én hittem a csajnak. Férj könyörgött, de én kidobtam. A csajhoz költözött. 1 hónap múlva megint vissza akart jönni. Nem fogadtam vissza, visszakullogott a csajhoz. Nekem aztán lett új párom, az exem mindig féltékenykedett, és velünk volt elfoglalva. A csajjal egyre többet veszekedtek, majd végül szakítottak. Úgyhogy az exem egyedül maradt, én meg új életet kezdtem külföldön az új párommal, aki már a férjem.
2019. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a baràtnőm gyanús lett és egyre több volt az intő jel, akkor kitette a szeretőjét. Az meg átküldött nekem mindent. Fb, mailek stb, meg hogy mit hogy csinált vele. Eléggé kiborultam. A szerető sem érte el a célját és a kisasszony sem. Itt mindenki bukott, mindenki veszített..
2019. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is úgy volt, hogy kaptam egy emailt az ex szeretőtől. Mai napig nem tudom, hogy miért akart ennyire gonosz lenni velem, miért akart tönkre tenni engem? Állítólag "segíteni akart rajtam", hogy megtudjam kivel élek együtt, ezt is ő írta. Az exszerető tipikusan olyan nő volt akiből nem hinnéd, hogy szerető lesz és még bosszút is áll.

Én akkora sokkot kaptam, hogy nem tudtam mit is kérdezzek, ő irányította a beszélgetést, pedig nem vagyok ilyen, de a sokk ezt hozta ki belőlem. Minden csak ésőbb tudatosult bennem.

Felhívtam, beszéltünk, mindent elmesélt miket kapott, hol voltak (a bérlőnk volt, ingyen lakhatás, ingyen rezsi, ajándékok havonta-két havonta 20-35 ezer Ft értékben, utazgatások pár százezer Ft átutalás-ezeket láttam a férjem bank számláján), úgy beszélt velem, mintha a barátnője lettem volna. Azzal kezdte, most jöttünk vissza Párizsból, etc...Megkérdezte én mit kaptam a szülestésnapomra? Ő meg dicsekedett, hogy "Dolce Gabanat-mert azt kértem" (ezek az ő szavai voltak). És még azt írta nekem, hogy "a férjem nem költött annyit rá, hogy azt rengetenek lehetne nevezni".

Ezek mind bebizonyították nekem, hogy egy pénzéhes k..va volt. Hiába próbálta nekem előadni, hogy nem a pénzére ment. Ezek után még a hülye sem hitte el, hogy nem a pénzéért "szerette".

Adtam egy határidőt neki, hogy költözzön el, csak azt sajnálom, hogy nem dobtam ki azonnal látványosan. Amikor később írtam neki, hogy kap 1-2 napot, hogy költözzön el, megzsarolt.

A férjem túl gyáva egy ilyen helyzet rendezésére. Átutalt neki még 100 ezret, hogy hamarabb költözzön el és lezárta a viszonyt. Azt hittem idegrohamot kapok, nem elég, hogy szeretőzött, de még ezt is én kell megoldjam.

Megútálták egymást, én megútáltam őket.


Akkor éjszaka eldöntöttem magamban, hogy elintézem őket. Annyira jól sikerült :) Nem gonoszkodtam, nem álltam senkin bosszút, csak megismertettem a két embert egymással. A férjem megismerte milyen pénzéhes, bosszúszomjas nő volt a szerető. A nő meg megismerte milyen gyáva, jellemtelen ember volt a férjem, aki még őt is le akarta cserélni (éppen kereste az utódját-a bizonyítékokat továbbítottam a nőnek).


Nagyon fájdalmas felismerés volt, hogy egy féreggel éltem együtt és az is, hogy vannak ilyen nők a világon akik más szomorúságából kapnak erőre.


Eltelt bizonyos idő, mostanra kivirultam, éppen folyamatban van a válás, de már soha nem leszek a régi. A férjem igen sokat veszített ezen az "ügyletén", két szék közül a pad alá esett, mindennek a felét viszem én, és szerintem neki is nagyon tanulságos volt ez az egész, mind pénzügyileg, mind lelkileg.

2019. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Íme a mi esetünk. A nő évekig zsarolta a párom. Mikor ezt megunta, nő kitálalt. Azt gondolta én vagyok egyetlen akadálya a boldogságának. Tévedett. Mi végül együtt maradtunk, bár rohadt nehéz volt, és néha most is az. A nő azóta is egyedül van a beteg kis világában.
2019. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!És mi jó van abban,hogy olyan emberrel maradsz együtt,aki becsapott?
2019. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!