Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető lettem Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető lettem Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút Badoon és van barátnője de ennek ellenére leszoptam .... Mondtam neki hogy ez így nem jó.De még mindig Badoozik pedig azt mondta hogy nem . Szóljak a barátnőjének vagy hagyjam rájuk ??

(2éve együtt vannak )


2019. ápr. 14. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Van gerinced? Akkor szólj a barátnőnek. Ha nem szólsz, azzal csak azt éred el, hogy a srác még jobban megalázza. :(
2019. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Minél hamarabb tudja meg szegény lány, annál jobb. Így sem lesz kellemes neki, de legalább hamarabb lezárhatja.
2019. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
lehet lepontozni de szerintem semmi közöd a kapcsolatukhoz. annyit tudsz tenni, hogy te nem leszel bűnrészes és nem működsz közre abban, hogy ő megcsalja a barátnőjét. nem ismered őket, nem ismered a csajt se.. honnan veszed, hogy a barátnője nem csalja meg őt? egy szó mint száz, nem a te dolgod, nem a te problémád, sztem maradj ki belőle. nem kell mindenáron az önjelölt igazságosztót játszani. lehet, hogy ha ezt elmondod a lánynak egy életre megnyomorítod lelkileg, míg ha nem tudja meg akkor édes tudatlanságban ellesz élete hátra levő részében és nem lesznek bizalmi gondjai a későbbi kapcsolataiban. ezek alapján valószínűleg úgyis a közeljövőben szakítani fognak.. néha hagyni kell a dolgok természetes lefolyását.
2019. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van
2019. ápr. 14. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben szóltam a barátnőnek. Nyilván én voltam a szemét kva, de nem bánom, hogy szóltam.
2019. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz vagy nem szólsz akkor is szemét k.va vagy.


"Megismertem egy fiút Badoon és van barátnője de ennek ellenére leszoptam ..."


Te csak azért akarnàl szólni, mert nem csak tèged egyedül "foglalkoztat" a baràtnője mellett, hanem melletted még badoozik is.

2019. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem én már befejeztem vele ...
2019. ápr. 14. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebből te jól nem jönnél ki semmiképp. Hagyd őket békén, aztán ennyi.
2019. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!