Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Páromnak titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Páromnak titkos telefonja van.

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot! Az életedet megadnak kell irányítanod! Nem az a fontos, hogy megtalálj egy vagy létező vagy nem létező telefont! Ezen semmi nem múlik!
2019. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Menni bitos nem akar biztnságban èrzi magát. + itt a gyereke is .!

Ès szerintem ezen igen is sok múlik hogy megtalajam a telefont.

Tudni szeretnèm mi romlott el a kapcsolatunkban,mi hiányzik(zott) neki.!

Bevallani ugysem fogja.

Ha meg levan kodolva ès mèg igy sem fogja meg mutatni akkor ,Kalap Kabát.

2019. febr. 6. 09:42
 43/54 anonim ***** válasza:
34%

Nem is értem, min rágódik az ilyen nő, de azért összegezném:


B Vectra, ami ugye legalább 20 éves, tehát kis pénzű párról van szó. Anyuci kevés apucinak, ezért apuci eljárogat otthonról, ami nem tetszik anyucinak, ez világos. Anyuci a gyerekkel kardoskodik, pedig nem arról szól a dolog, hogy jaj a közös gyerek, hanem arról, hogy a gyerek miatt valszeg éhendöglik, ha meglép apa. Anyuci válaszaiból egyértelmű, hogy apuci eljárogat, és mégsem az az elsődleges, hogy kidobja, hanem hogy kutakodjon. Nem megszabadulni akar tőle, hanem csicskát akar csinálni azzal, hogy szembesíti a történtekkel.


Sajnos én férfiként hasonló helyzetben vagyok. Volt egy félrelépésem, ami ugyan egyszeri eset volt, és már le is zártam, de a párom azóta is nyomozgat, és teljesen rossz következtetéseket von le olyan dolgokból például, hogy hány weboldalt nézek meg naponta. Nincs is annál rosszabb, mint egy olyan nő mellett élni, aki hulla fáradt és depressziós, mert minden energiáját arra fordítja, hogy utánad nyomozgasson...

2019. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Hát te egy nagyon bunkó ès nagykèpű ember lehetsz!

Meg is èrdemled hogy mèg mindig nyomozgat utánad a felesèged!


Nem járogat el itthonról ilyet nem is írtam . Anyuci pedig megadott neki mindent.Nem fogok a gyerekkel èhen halni.

Olvass,ès èrtelnezd a kèrdèst ès a válaszaimat.!

2019. febr. 6. 12:07
 45/54 A kérdező kommentje:

Jah ès èn sosem nyomozgattam utána.!

Csak most mióta dudom hogy van rá okom.!

2019. febr. 6. 12:08
 46/54 anonim ***** válasza:
70%

Vicces vagy 43as. Te felre b a sz t a l, megalaztad,nyomorítottad a masikat, de már lezartad tehát nem is erted a másik mit rugózik még ezen meg mit nyomozgat.

Mond te ekkora barom vagy tényleg?

2019. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

#32-es vagyok


Miért van NEKEM azért kevés eszem, amiért ha felpillantasz a kérdésedre, te elég neszesemmifogdmegjól kérdést vagy csak képes feltenni? Elvárod az itt válaszolóktól, hogy gondolatolvasók legyenek és a kommentjeidből, és az előző kérdésedből tegyék össze a háttérinfót, mert nem tudod megfogalmazni értelmesen?

Há' Bocs! ;)


1.) 43-as lehet bunkó, de iagza van abban, hogy ennyi evidencia után ahogy írták többen is, itt már nem a telefon a lényeg

2.) Hadd ne én legyek a h_lye, amiért ha jól értem, a kedves párod ezek szerint a saját füled hallatára beszélt a szeretőjével a "titkos telóról". Tehát csak meg kellett volna nézni, hogy kivel beszélt, milyen számon abban az időpontban. Ha kitörölte az előzményt vagy tagad, az is egyértelmű bizonyíték.

3.) HA a fentiekre nem vall színt, miből gondolod, hogyha meg is találod, majd neked feloldja és hagyja hátradőlve, hogy lapozgasd végig, mikor a rendes telóját sem tudod megnézni emiatt???


Persze, én vagyok a h_lye, nem te, aki nem fogja fel, hogy már rég nem a telefonról van szó a történetben.. ;) Irónia vége.

2019. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Ádámfestő válasza:
Boldog életetek lehet. Apa titkos telefonnal jár, megcsal, te nyomozol... Egyébként dupla simkártyás telefon is lehet nála.
2019. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
21%

Újra a #43 vagyok.


25 perc alatt válaszol a hölgy. Tehát ahelyett, hogy a megoldást keresné a családi válságára, inkább leszól másokat, akik próbálnak reálisan gondolkodni, és még ráadásul a saját tapasztalataival alá is támasztja, hogy milyen mértékben mérgezi a kapcsolatot a nyomozgatás, holott kész tények elé is lehet állítani. Nem beszélve arról, hogy - mint írtad - ha letagadná, akkor a tietek egy HAZUG kapcsolat.


Ja és egy későbbi hepciáskodónak reagálnék: nem írtam, hogy félrek*féltem, csupán azt, hogy volt egy ballépésem. Te talán magadból indulsz ki, hogy rögtön erre gondolsz? :)

2019. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

#49


Megdugtad, tehát félrekeféltél.Attól,hogy egyszer történt meg, az bizony félrekefélés marad.

2019. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!