Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Páromnak titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Páromnak titkos telefonja van.

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíték táblánál,a sebességváltó bőrszoknyája alatt,ha az könnyen kipattintható,hátsó ülés alatt!
2019. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, te már kérdeztél hasonlót nem rég.


Akkor egy cetlire írt számot találtál a kocsiban, és így következtettél "titkos telóra".


Most meg ez, " hogy megtudja ès hogy megtalálja a titkos telot". - Ki mond ilyet ugyan? Elég életszerűtlen, hogy pont arról beszél a "titkos telón" a szeretőjével, hogy nem akarja, hogy megtaláld a "titkos telót".. Max nem akarja, hogy megtudd hogy mit csinál, de miért mondaná, hogy nem akarja, hogy rátalálj? Ez a szeretőnek miért fontos infó?


Ez max csak neked fontos infó.. Kicsit kételkedem a kérdés valódiságában, vagy a kérdező ép elméjűségében így..

2019. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Pótkeréknél nézted? ott több helyre is el lehet dugni.
2019. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Igen nèztem .

Nincs.Milyen több helyre gondolsz leírnád lègyszi.?

2019. febr. 5. 12:42
 35/54 anonim ***** válasza:

Lehet csak simkártya is igen. Ha az akkor sosem fogod megtalálni.


Telefont is úgy el lehet rejteni hogy sosem találod meg. Csak kapásból beteheti a légszűrő alá is. Szét tudod szedni a légszűrő házat? Vagy bármi mást ahol elférhet egy telefon? Nem hiszem...

Nem is az a lényeg hogy megtaláld! A lényeg hogy megbizonyosodj arról hogy valóban ferde utakon jár.

Állíts csapdát, kamu face profilról írj rá, flörtölj, beszélj meg, találkát stb, rengeteg lehetőség van! Egy normális hűséges férfi azonnal rövidre zár egy ilyen kezdeményezést. Tudom mert én azt tenném ha lenne párom és bepróbálkozna valami random nőci.

2019. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Mindenikinek köszönöm a segitsèget.!


#35-nek köszi nekedis a választ.:)


Gondolkodtam ezen a facees dolgon szerintem kifogom próbálni.

Èn is úgy gondolom hogy sosem fogom megtalálni.Tènyleg bárhol lehet.

Jó ötletet adtál ,eszembe sem jutott volna ilyen.


Hogy kell kamu faceet csinálni?

2019. febr. 5. 13:38
 37/54 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú és tipusú a kocsi? Ha megmondod, akkor sokkal könnyebb kideríteni a rejtett zugokat. Mindenbizonnyal olyan helyen van, amit a sofőrülésben ülve is könnyen elér. Amúgy ha a felesége vagy, akkor menj be a három nagy szolgáltatóhoz, igazold magad és a férjed számláját akard befizetni. Ma simet csak saját névre lehet venni, igaz ez kijátszható, de működhet. Ha megvan a számlája, akkor kérd ki a részletes hívásforgalmi tájékoztatót. Ott rajta lesz a ribi száma is. Esetleg az otthoni számítógép/laptop loggolásával, előzményeivel is adatot szerezhetsz. Akár segíthetek is.
2019. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

#37-es

Nagyon köszönöm a segítsèget!:)

A kocsink Opel Vectra b,már átnèztem több helyen is ès többször is de nem találom .

A híváslekèrèsre èn is gondoltam csak az a baj hogy feltőltőkártyásak vagynk ,de mind a kettő az èn nevemen van.

A titkos telefonja ki van kapcsolva próbáltam többször is hívni rejtett számon.

A segítsègedet szívesen elfogadom.! :)

2019. febr. 6. 09:22
 39/54 A kérdező kommentje:

Jah elfelejtettem ,a kocsi 2.0 disel

nemtudom ez mennyire számít.

2019. febr. 6. 09:24
 40/54 A kérdező kommentje:

#32-nek

Igen èn voltam ,ès akkor mi van !!!

Igy legalább kaptam normális válaszokat ès nem oltogatást.!!!

A kèrdèsek pedig valósak.

Annyi eszed nincs hogy az előző előbb tőrtènt mint a mostani ,ès nem a titkos teloról beszèlt akkor valakivan hanem a rendesről amiről tudok.!!

2019. febr. 6. 09:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!