Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Páromnak titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Páromnak titkos telefonja van.

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Igen.


Ès kocsival oda megy ahol èpp munka van.

Ebből is gondolom hogy a kocsiban lehet már kerestem ott 1-2 helyen de nem találom,hmm ..jól eldugta .:(

2019. febr. 4. 16:15
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy otthon tartja vagy a kocsiban. Esetleg garázs ha van, kamra, ilyesmi. Lényeg, hogy szinte bármikor hozzáférhető legyen vagyis a közelben kell lennie. Ezt Te tudnád jobban felmérni, melyek azok a helyek ahol nincs szem előtt és mégis viszonylag könnyen hozzáférhető. Havernál nem hiszem, hisz nem fogja minden nap a telefon miatt idegesíteni találkozzanak, hozza /vigye a telefont stb.

Ha kikapcsolja mikor hazaér akkor simán valamelyik szekrénybe is elteheti, ruhák alá stb. ahol nem kutakodsz napi szinten. Autóban a csomagtartóban, ülés alatt.

De ha tudod, hogy van, vagyis halálbiztosan tudsz róla akkor nem biztos, hogy meg kell találni. Ugyis le van zárva, nem jutsz bele. De az, hogy van ez elég infó. Ilyet csak egy valamiért tart az ember. Rajtad áll, mit kezdesz a tudattal.

2019. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Minek kèrdezzem meg ugy is hazudni fog .

Másik ok azèrt sem kèrdezem meg mert akkor eltüntet minden bizonyitèkot.


Meg kell találnom .

Ès már csak azèrt is mert gyerekünk is van.

Nem akarok hazgságban èlni.


Ki tudja mióta van neki titkos telefonja.

2019. febr. 4. 16:19
 14/54 anonim ***** válasza:
95%
Itt már nincs bizalom. Válj el.
2019. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki?
2019. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

12/13 -as köszönöm a választ


Már felmèrtem a "terepet"

100% hogy a kocsiban lesz de nem találom tudnál mèg ötletet adni ?

Nèztem ülès alatt,csomagtartóban hátsó ülèsnèl,pedáloknál..

2019. febr. 4. 16:28
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy van? Csomagtartóban a pótkeréknél?
2019. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy van másik telefonja?
2019. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

És ha megtalálod mihez kezdesz vele? Újjlenyomat, pin kód? Vagy csak fogod a kezedben, amikor előtted áll, és azt hiszed színt fog vallani?

Ha egy kicsit is biztos vagy abban, hogy megcsal, akkor lépj Te, minél előbb!

2019. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy hallottam amikor telefonon beszèlt valakivel akkor mondta hogy csak megne találja..
2019. febr. 4. 17:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!