Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El szabad ilyet mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szabad ilyet mondanom a páromnak hogy mással csókolóztam?

Figyelt kérdés
Sose csalnám meg a barátnőm józan ésszel, szeretem, inádom, ő az én egyetlenem. Épp ezaz hogy egy buliban részegen csókolótam valakivel és nem nem józan ésszel. A buliról egy képkocka se maradt meg bennem viszont a disco oldalán képeket raktak ki amin egyiken látszik ahogy épp valakivel smárolok. A barátnőmnek megígértem, hogy bármi rosszat teszek stb akkor akármilyen szégyen is én elmondom neki. Többnyire el is szoktam viszont ilyet még sose csinaltam és nem is fogok de ez viszont már megtörtént nem tudok rajta változtatni. Számomra fontos az őszinteség nagyon de a barátnőm még annál is fontosabb. Mit gondoltok ha ezt így bevallom neki az jó ötlet lenne? Vagy titkoljam és feljek nehogy kiderüljön (ha így derülne ki akkor egyértelmű hogy baj lenne és elhagyna). Én viszont nem szeretném őt elveszteni. Mitévő legyek? Erősen azt sugallja a szívem hogy valljam be és ha elhagy akkor megérdemlem mert egy szemét alak vagyok. De így meg azt kockáztatom hogy elhagy amit semmiképp se szeretnék. Ahj nem tudom mit tegyek :(

2018. márc. 21. 03:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne rá bizonyíték, akkor azt mondanám, hogy ne mond el...de így atom gáz...


Kénytelen leszel elmondani, mert ha észreveszi, vagy valaki más az ismerősei közül és az mondja el, akkor még nagyobb szarban leszel...

2018. márc. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Szépen meséld el neki, hogy annyira berúgtál, hogy se kép se hang, nem tudod mi történt, de láttál egy fotót ahol egy csajjal smárolsz és nem tudpd hogy történhetett ilyen. És sajnálod, stb.

Mindenképp értékelni fogja, hogy elmondtad. Szerintem idővel megbékél. Legalábbis én így tennék.

2018. márc. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenkepp mond el
2018. márc. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy szereted őt. Ha szeretnéd, és ismernéd a határaidat, akkor nem rúgtál volna be annyira, hogy se kép se hang. Könnyű a piára fogni. Éretlen vagy még egy normális kapcsolathoz.
2018. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem mondod el és ő fedezi fel,akkor akár arra is gondolhat,hogy le is feküdtél a lánnyal.~ergo ez azonnali szakítás.

A gond itt az,hogy mindenképp többet is beleláthat a dologba. Valamint bizalmatlan lesz,nem fog inbentől kezdve jó szívvel elengedni sehova. Ami mondjuk érthető,de ezzel magát is tönkre teszi. A legjobb lenne,ha bevallanád és egy ideig nem mennél bulizgatni. Igyekezz visszaépíteni a bizalmat (ha a lány is úgy akarja). Több bók,több odafigyelés és mutasd meg neki,hogy ő a mindened!

2018. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bence_ ***** válasza:

A párod!

Ha neki nem akkor kinek modod el?

2018. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lett lepontozva az egyetlen értelmes válaszoló? (4-es)

Azért mert megmondta a tutit a kis nyominak? Egyáltalán mi ez, hogy többet nem fogok ilyet tenni? Honnan tudnád??? Most tudtad? Úgy mentél oda?

Kihajítanálak a p...icsába a barátnőd helyében. Egy kis alkohollal nem bírkózol meg, mi lesz később?

Azz meg csak mellékesen leírom, hogy amikor egy csaj/nő ír ki egy ilyen kérdést, azonnal le van k...urvázva. Ennyit rólatok

2018. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A reszegseg nem mentseg.

Nem eleg, hogy kis ferfi ribi vagy, de meg annyit is pialsz, hogy semmire sem emlekszel.

2018. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Mond.

Lehet annyira részeg voltál, hogy elfelejtetted, van barátnőd. Ez kb olyan mint egy álom, ahol normális, hogy egy nap alatt évek telnek el.

2018. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!