Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El szabad ilyet mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szabad ilyet mondanom a páromnak hogy mással csókolóztam?

Figyelt kérdés
Sose csalnám meg a barátnőm józan ésszel, szeretem, inádom, ő az én egyetlenem. Épp ezaz hogy egy buliban részegen csókolótam valakivel és nem nem józan ésszel. A buliról egy képkocka se maradt meg bennem viszont a disco oldalán képeket raktak ki amin egyiken látszik ahogy épp valakivel smárolok. A barátnőmnek megígértem, hogy bármi rosszat teszek stb akkor akármilyen szégyen is én elmondom neki. Többnyire el is szoktam viszont ilyet még sose csinaltam és nem is fogok de ez viszont már megtörtént nem tudok rajta változtatni. Számomra fontos az őszinteség nagyon de a barátnőm még annál is fontosabb. Mit gondoltok ha ezt így bevallom neki az jó ötlet lenne? Vagy titkoljam és feljek nehogy kiderüljön (ha így derülne ki akkor egyértelmű hogy baj lenne és elhagyna). Én viszont nem szeretném őt elveszteni. Mitévő legyek? Erősen azt sugallja a szívem hogy valljam be és ha elhagy akkor megérdemlem mert egy szemét alak vagyok. De így meg azt kockáztatom hogy elhagy amit semmiképp se szeretnék. Ahj nem tudom mit tegyek :(

2018. márc. 21. 03:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass, azt sosem bánod majd meg... úgyhogy jöhet a coming out. Az őszinteséget jobban becsülik, mint a hazugságot, sose feledd.
2018. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miert van az hogy en 7eve vagyok a parommal,es egyszer sem törtent olyan hogy belemásszak màs szàjába?

Legközelebb reszegen ágyig viszel más lányt?

akkor is a piara fogod?

Ha valaki nem birja a piat ne igyon vagy csak mertekkel...

Nincs mentseg amit tettel

Ha a bnöd mastol tudja meg mit tettel nehezebb dolgod lesz

mintha eléallnal es te mondanad el

2018. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen se kép, se hang este után honnan tudod, hogy több nem történt? Onnan, hogy arról nincs fotó?
2018. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Végülis elmondtamneki, egyenes ember vagyok. Egy pofon és egy kiviharzás volt az ő részéről a válasz de ez teljesen érthető. Nagyon dühös volt, hozzám se szólt átment barátnőjéhez nem vette fel a telefont meg semmi. En ennel a pontnal feladtam azt hittem kész vege elcsesztem de megérdemlem. Este hazajött azt mondta, hogy elfogadja a bocsanánatkérésemet, mert látta rajtam hogy megbántam a dolgot és tanultam belőle és hogy tobbet ilyet ne tegyek, nem is fogok persze. Es ő is bocsánatot kért hogy nem tudta higgadtan megbeszelni a dolgot velem. Egyébként sose szoktam ennyit inni ez csak egyszeri alkalom volt. A legjobb barátom külföldre költözik, és ki tudja hogy találkozunk-e még valaha, ez volt a búcsúbuli, ami részemről rosszul sült el. De köszönöm a jószándékú tippeket, csak elfelejtettem visszanezni ide szoval így nem néztem a válaszokat. Arra se gondoltam hogy több is történhetett köztem és a nő között 😕 Remélem nem. Köszönöm mégegyszer a válaszokat, elfogadom a kritikát és elismerem hogy egy szemét voltam. De szerencsém volt és nem vesztettem el őt. Többet ennyit nem iszok az hétszentség
2018. márc. 22. 00:11
 15/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként sose szoktam ennyit inni ez csak egyszeri alkalom volt. "


Mégis honnan tudod, hogy egyszeri alkalom volt? Sehonnan...ugyanúgy megtörténhet mégegyszer, ahogyan megtörtént először is. Semmi garancia nincs rá. Érdekes felfogású a barátnőd, hogy ezt így megbocsájtotta. Én nem tudnék újra bízni benned, lehetek akármennyire szerelmes beléd. Mindenkinek megvan az egyetlen esélye a bizalomra, ha ezt eljátssza, akkor már késő.

2018. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hááát..célozz rá..de így bele az arcába egyenest háááát..ez se jó!
2018. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Le kell szarni szerintem masok velemenyet kedves kerdezo. Ok nem tudjak Ti hogy ereztek egymas irant, nem ok vannak a Ti kapcsolatotokban, aztan ha valamelyiknel megtortenne az egyik reszrol, lehet mar megvaltozna a velemenyuk. De szerencsere ahogy elnezem itt a normalis felfogasu emberek vannak leginkabb. Az, hogy oszinte voltal, volt a legjobb dontes amit tehettel az eset utan. Vagy szeressetek egymast hazugsagban, vagy elmondod az igazat, de akkor fennt all az eselye, hogy elhagy. Nem hagyott el, dolgoztok rajta, a legjobb amit tehettek egy kapcsolatban :) sose tokeletes
2019. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!