Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondtam a páromnak h én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a páromnak h én elhidegültem de még reménykedik h lesz valami belőle?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok a párommal. Ez idő alatt folyamatosan együtt voltunk, laktunk. Mivel ő nem akart, én kimentem külföldre dolgozni egyedül 2 honapot. ő meg otthon maradt. Kicsitt közelebbi viszonyba kedültem egy férfival akivel,egy lakóközösségbe laktam. többször lefeküdtünk ! A megcsalások alatt egyszer sem jutott eszembe a párom!ra jöttem h nem szeretem, csak féltem a magánytól!

Ez a két honap annyira megváltoztatott h egyedül éltem és senki fele nem volt elvárás ,h nem bírok folyamatos lekötöttségét ! Szabadsagra vagyok! Elmondtam a páromnak h én már nem érzek úgy mint ő irántam! Úgy érzem h a szeretetével el űz!! Ha most el hagyom az lesz h valaki miatt hagyom el! A De én csak szabadságra vágyok !!


2017. okt. 27. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne engedély tőle, hogy szakíthass? Megmondod neki, hogy bocsi, de te már nem érzed úgy, hogy együtt kéne lennetek, szabadságra vágysz. És ágyő.
2017. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem szakad le róllam ! A tegnap is elmentem otthonrol és le jött es várt a nővéremnél!! Annyi egyértelmű valaszt adtam neki H mar nincs kozos jövőnk !! De nem érti meg!!
2017. okt. 27. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy ideig fog küzdeni, mert ő még szeret téged. Bár nem érdemled meg! Úgy dugtál félre, mint ahogy más megissza a kóláját a pultnál...elég ócska lehetsz, de a barátod az érzelmei, meg a hazugságaid/ titkolózás is miatt még nem tudja. De szakíts....
2017. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy úgy kellett volna kezdenem, hogy azt is elmondtad neki, hogy félreqrtam?? Ahhoz nem volt gerinc, csak punci....
2017. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így is folyamatosan megbántom az elutasitással amit Nem érdemel meg !! És azt h megcsaltam azt végképp sohasem mondanam el senkinek bárki legyen a párom!!
2017. okt. 27. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Felkiáltó jeleket hagyd oviba.

Szabadság s kapcsolat léte közt nincs összefüggés

2017. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érti, hogy mi történt, mi változott.

Egyszerűbb lenne elmondani, hogy lett valaki más és akkor békén hagy.

2017. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké, leírtad a helyzetet, bár fájdalmas volt még elolvasni is.

Mi az pontosan, amit meg szeretnél tudni? Vagy csak megerősítésért jöttél?

2017. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te csak a jó híred félted. Ha elmondanád neki az igazságot, hidd el, soha többé nem látnád. Mit izgatna egy olyan ember véleménye, akit siha többé nem fogsz látni? Vagy talán attól félsz, hogy beskatulyáznának?
2017. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha elmondanam neki h mi történt meg a történtek utan is elfogadna, és szeretne..
2017. okt. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!